Публікації
Юлія Плієва
Партнер, Генеральний директор
Швидкість реакції - головна відповідь на цю кризу
Ключові тези доповіді Юлії Плієвої, СЕО Apple Сonsulting® на zoom-конференції "Merezha.Антіхрупкость", яка відбулася за підтримки ЄБРР в рамках ініціативи Європейського Союзу EU4Business.
Юлія Плієва
Партнер, Генеральний директор
Не на тому сфокусувалися. Альтернативні методи по боротьби із COVID-19 і кризою в Україні
Карантина, аккумуляции денег крупного бизнеса и секвестра бюджета недостаточно для эффективной борьбы с коронавирусом.
Юлія Плієва
Партнер, Генеральний директор
Як вилікувати українські укправлінські хвороби
Главная проблема украинских компаний — неумение конкурировать. Многие из них сформировались не в рыночных условиях, а в момент развала СССР. Тогда был сумасшедший дефицит, и любой, кто пытался его заполнить, мог быстро разбогатеть. Поэтому многие предприятия, созданные до 2000-х, скучают по режиму "купи-продай". Некоторые из них выросли, стали флагманами в своей отрасли, но память осталась.
Юлія Плієва
Партнер, Генеральний директор
Типові пастки, що з'їдають ваш прибуток
Причины неудач, которые преследуют украинских предпринимателей
и «пожирают» их прибыль, лежат на уровне удобных ментальных установок, от которых многие не хотят отказываться. Существует 5 типичных ментальных ловушек, в которые попались подавляющее большинство компаний и которые системно, изо дня в день, «проедают» их прибыль.
Юлія Плієва
Партнер, Генеральний директор
Як уникнути цінових війн
Розглядаючи два однакових продукти з різною ціною, покупець напевно вибере більш дешевий. Це означає, що відсутність будь-яких властивостей, які диференціюють ваш продукт, і пропозиції завжди викликатиме ціновий тиск з ринку. Ви помилково станете сприймати дані сигнали як зниження купівельної спроможності або як єдину існуючу на ринку потребу - ціна повинна бути все нижче і нижче. І що ви будете робити? Гірке в цій ситуації полягає в тому, що частіше ви будете знижувати ціну, а не збільшувати цінність пропозиції ринку.
Садашив Пандид
СЕО Fleetguard Filters (Индия)
ЙОГА ПАНДІТА: СЕО Fleetguard Filters про те, що зміни відбуваються двічі: спочатку в свідомості, а потім – в реальності
Садашів Пандіт зумів впровадити в індійській компанії Fleetguard Filters теорію обмежень (TOC), що раніше відмовився зробити навіть сам автор методики Еліяху Голдратт. Чотири роки по тому Пандіт отримав з його рук нагороду «Краще ТОС-впровадження». Зараз перед компанією стоїть амбітна мета: збільшити оборот з нинішніх $ 250 млн до $ 6 млрд на ринку, світова ємність якого - $ 100 млрд.
Владимир Харченко
генеральный директор завода «Днепротяжмаш»
«Справа рук самих потопаючих»: як втрату грошей перетворити на конкурентну перевагу
Практичний посібник щодо збереження працездатності заводу і виконання замовлень з неймовірною швидкістю в умовах дефіциту грошей
Галина Мащенко
Бізнес як опціон
В інтерв'ю для Strategic Business Review Алан Барнард розповів, як вирішувати назрілі проблеми компанії згідно ТОС, які інструменти він використовує, спілкуючись з клієнтами великого бізнесу, а також, які питання об'єднують бізнес по всьому світу.
Наталия Миронова, Яна Третяк
Кібербезпека: захист даних вимагає інвестицій в уяву
Энди Коэн, один из преподавателей курса, изучает роль предположений в ежедневных решениях кибербезопасности с целью принимать более эффективные решения безопасности в киберпространстве. Его книга «Challenge Your Assumptions, Change Your World» дает читателям возможность научиться делать бизнес-решения лучше и быстрее. Энди Коэн преподает в нескольких самых известных университетах мира, включая университет Нью-Йорка, университет Корнелла и Дюка, ISB (Индия), Катарский центр лидерства и CKGSB (Китай). Andy Cohen Worldwide – глобальная консультативная фирма, которая помогает международным компаниям быстрее и эффективнее принимать решения. Компания обслуживает таких клиентов, как American Express, Bombardier, Citi, HSBC, Nestle, Novartis, Pfizer, SAP, Infosys, World Bank и др. Представляем ключевые тезисы его публикаций по кибербезопасности.
Michael E. Raynor end Mumtaz Ahmed
Три правила життя видатних компаній
Як змусити компанію працювати максимально ефективно? Ретельне дослідження даних успішних компаній привело до цікавих та простих висновків.
ТОВ «Епл Консалтинг»
вул. Велика Васильківська, 9/2,
бізнес-центр "Макулан", оф. 8,
01004, Україна, м. Київ
info@applecons.com.ua
Підписатися на розсилку

© ТОВ «Епл Консалтинг» -
2002-2020. Всі права захищені
Партнер ЕВА
MyCounter - счётчик и статистика