Публікації
Юлія Плієва
Партнер, Генеральний директор
Відповідь директора мережі на лист покупчині: «Збитий льотчик» пише «Стабільній красуні»
Генеральний директор роздрібної мережі до непристойності чесно розповідає про те, які управлінські рішення в ній приймаються, а головне - чому. Зазвичай про таке не говорять публічно.
Юлія Плієва
Партнер, Генеральний директор
Лист покупчині директору магазину
У листі покупця директору магазину ви знайдете «шлях покупця», тільки у зворотний бік - на вихід з вашої мережі. І тут ви знайдете головне - мотиви і хронологію того, що відбувається. Попередження: будь-який збіг назв мереж, брендів та вулиць - випадковий.
Юлія Плієва
Партнер, Генеральний директор
Швидкість реакції - головна відповідь на цю кризу
Ключові тези доповіді Юлії Плієвої, СЕО Apple Сonsulting® на zoom-конференції "Merezha.Антіхрупкость", яка відбулася за підтримки ЄБРР в рамках ініціативи Європейського Союзу EU4Business.
Юлія Плієва
Партнер, Генеральний директор
Не на тому сфокусувалися. Альтернативні методи по боротьби із COVID-19 і кризою в Україні
Карантина, аккумуляции денег крупного бизнеса и секвестра бюджета недостаточно для эффективной борьбы с коронавирусом.
Юлія Плієва
Партнер, Генеральний директор
Як вилікувати українські укправлінські хвороби
Главная проблема украинских компаний — неумение конкурировать. Многие из них сформировались не в рыночных условиях, а в момент развала СССР. Тогда был сумасшедший дефицит, и любой, кто пытался его заполнить, мог быстро разбогатеть. Поэтому многие предприятия, созданные до 2000-х, скучают по режиму "купи-продай". Некоторые из них выросли, стали флагманами в своей отрасли, но память осталась.
Юлія Плієва
Партнер, Генеральний директор
Типові пастки, що з'їдають ваш прибуток
Причины неудач, которые преследуют украинских предпринимателей
и «пожирают» их прибыль, лежат на уровне удобных ментальных установок, от которых многие не хотят отказываться. Существует 5 типичных ментальных ловушек, в которые попались подавляющее большинство компаний и которые системно, изо дня в день, «проедают» их прибыль.
Юлія Плієва
Партнер, Генеральний директор
Як уникнути цінових війн
Розглядаючи два однакових продукти з різною ціною, покупець напевно вибере більш дешевий. Це означає, що відсутність будь-яких властивостей, які диференціюють ваш продукт, і пропозиції завжди викликатиме ціновий тиск з ринку. Ви помилково станете сприймати дані сигнали як зниження купівельної спроможності або як єдину існуючу на ринку потребу - ціна повинна бути все нижче і нижче. І що ви будете робити? Гірке в цій ситуації полягає в тому, що частіше ви будете знижувати ціну, а не збільшувати цінність пропозиції ринку.
Садашив Пандид
СЕО Fleetguard Filters (Индия)
ЙОГА ПАНДІТА: СЕО Fleetguard Filters про те, що зміни відбуваються двічі: спочатку в свідомості, а потім – в реальності
Садашів Пандіт зумів впровадити в індійській компанії Fleetguard Filters теорію обмежень (TOC), що раніше відмовився зробити навіть сам автор методики Еліяху Голдратт. Чотири роки по тому Пандіт отримав з його рук нагороду «Краще ТОС-впровадження». Зараз перед компанією стоїть амбітна мета: збільшити оборот з нинішніх $ 250 млн до $ 6 млрд на ринку, світова ємність якого - $ 100 млрд.
Владимир Харченко
генеральный директор завода «Днепротяжмаш»
«Справа рук самих потопаючих»: як втрату грошей перетворити на конкурентну перевагу
Практичний посібник щодо збереження працездатності заводу і виконання замовлень з неймовірною швидкістю в умовах дефіциту грошей
Галина Мащенко
Бізнес як опціон
В інтерв'ю для Strategic Business Review Алан Барнард розповів, як вирішувати назрілі проблеми компанії згідно ТОС, які інструменти він використовує, спілкуючись з клієнтами великого бізнесу, а також, які питання об'єднують бізнес по всьому світу.
ТОВ «Епл Консалтинг»
вул. Велика Васильківська, 9/2,
бізнес-центр "Макулан", оф. 8,
01004, Україна, м. Київ
info@applecons.com.ua
Підписатися на розсилку

© ТОВ «Епл Консалтинг» -
2002-2020. Всі права захищені
Партнер ЕВА
MyCounter - счётчик и статистика