Про нас

Аpple Consulting® – лідируюча консалтингова компанія, що надає повний спектр професійних послуг для посилення ринкових позицій і підвищення ефективності бізнесу в розробці і впровадженні вирішального конкурентної переваги. Результатом спільної роботи з клієнтом Аpple Сonsulting® бачить виключно досягнення більш високого проходу, ROI, ROA, EBITDA бізнесу і ринкової капіталізації клієнтської компанії.

Apple Consulting® будує свої рекомендації клієнтам на основі таких фактів:

  • рекомендації АС швидко дають перші позитивні тренди в результатах;
  • рекомендації АС забезпечують стійке довгострокове процвітання клієнтським компаніям;
  • рекомендації АС підсилюють ринкові позиції клієнтів шляхом створення або розвитку вирішальної конкурентної переваги (РКП);
  • рекомендації АС ніколи не засновані на скороченні витрат або зниження цін на продукти клієнтів, оскільки це завжди короткострокова дія з сумнівним результатом.

Аpple Сonsulting® заснована в 2000 році в Україні. Apple Consulting® – єдина консалтингова компанія в країнах Європи, орієнтована на забезпечення конкретних фінансових результатів, що бере на себе відповідальність за свої рекомендації і в багатьох проектах працює на основі success fee-based.

В якості основної методології, яка дозволяє приносити клієнтам реальну допомогу, обрано принципи, парадигма та рішення Теорії Обмежень (ТОС). За роки роботи з рішеннями ТОС (з 2005 року) АС напрацювала власні методики консультування, передачі знань командам клієнтів для забезпечення успішних трансформацій клієнтських організацій. Таким чином, співпраця з Apple Consulting® надає клієнтам доступ до величезного успішного досвіду здійснення змін, унікальних методик покращення бізнес-моделей, а також – до прекрасних і дружніх людей Apple Consulting®.

Apple Consulting® перша компанія в Україні та країнах пост-радянського простору, яка розвиває і впроваджує рішення ТОС. АС як і раніше зберігає позиції єдиної великої консалтингової компанії в Європі по успішному впровадженню рішень ТОС.

Apple Consulting® – Ваш Консультант по Управлінню, Ваш надійний партнер по поліпшенню бізнес-моделі, посиленню ринкових позицій, здійсненні трансформації бізнесу і забезпечення довгострокового його процвітання. Якщо Ви бажаєте не тільки більше заробляти, але і мати успішну компанію всерйоз і надовго – тоді нам по дорозі!

З 2007 року компанія є постійним членом Європейської Бізнес Асоціації (ЕВА).

З 2006 року є постійним членом сертифікаційної організації ТОСICO.

З 2016 року Apple Consulting® є пре-кваліфікованим консультантом EBRD.

З 2020 року – приєдналася до Глобального Договору ООН (United Nations Global Compact) та своєю роботою наближає Україну до виконання Цілі №8 «Сприяння поступальному, всеохоплюючому та сталому економічному зростанню, повній і продуктивній зайнятості та гідній праці для всіх». 

У 2021 році компанія підписала «Women Empowerment Principles» (WEPs). 

ТОВ «Епл Консалтинг»
вул. Велика Васильківська, 9/2,
бізнес-центр "Макулан", оф. 8,
01024, Україна, м. Київ
info@applecons.com.ua
Підписатися на розсилку

© ТОВ «Епл Консалтинг» -
2002-2024. Всі права захищені
Партнер ЕВА