Про нас
Місія

Apple Consulting®(АС) сприяє компаніям в істотному підвищенні ефективності за рахунок зміни бізнес-логіки і бізнес-мислення.

«Доти ми робимо те, що ми робимо, ми будемо мати те, що маємо», – в цій фразі закладено усвідомлення того, що незадовільні результати організацій не можуть бути усунені в тій же системі координат і в тій же парадигмі, які до таких результатів її привели. Компанії важливо переосмислити і змінити свою поведінку на ринку, правила, політики і процедури всередині.

Саме в цьому полягає Місія Apple Consulting® – допомагати організаціям усвідомлено змінюватися задля досягнення амбітних і стійких довгострокових результатів.

Допомагаючи організаціям бути значно ефективнішими, переводячи їх на нові рівні осмислення і бізнес-діяльності, Apple Consulting® вірить, що таким чином досягає своєї Місії вищого порядку – сприяти поліпшенню економіки країни в цілому.

АС знає, що якщо все більше і більше компаній будуть:

  • дотримуватися логіки win-win;
  • будувати осмислені та ефективні бізнес-моделі;
  • поліпшувати систему в цілому, а не оптимізувати її на рівні «шуму»;
  • мати довіру до своїх співробітників і знати, що люди не погані, а закладені в систему правила гри часто псують людей і потрібно змінювати не людей, а правила функціонування системи,
… тоді наша країна, і всі ми будемо жити значно краще.
ТОВ «Епл Консалтинг»
вул. Велика Васильківська, 9/2,
бізнес-центр "Макулан", оф. 8,
01004, Україна, м. Київ
info@applecons.com.ua
Підписатися на розсилку

© ТОВ «Епл Консалтинг» -
2002-2020. Всі права захищені
Партнер ЕВА
MyCounter - счётчик и статистика