Теорія обмежень
Про теорію обмежень

Теорія обмежень (ТОС) - це філософія управління бізнесом (організаціями, системами), в основі якої лежить розуміння того, що успішність бізнесу (можливість постійно збільшувати прибуток) зумовлюється ефективністю / продуктивністю його обмеження. Розроблено в 80-х роках ізраїльським вченим доктором Е. Голдратом.

Еліяху Голдрат (31 березня 1948 - 11 червня 2011) - творець Theory of Constraints (TOC), автор кількох бестселерів у сфері ділової науково-популярної літератури, має ступінь бакалавра наук в галузі фізики Тель-Авівського університету і ступінь магістра та доктора філософії в Бар -Іланському університеті.

Бібліографія: The Goal: A Process of Ongoing Improvement (1984), It's Not Luck (1994), Critical Chain (1997), Necessary But Not Sufficient (2000), The Race (1986), Production the TOC Way (2003) та ін.

ТОС для Вашого бізнесу

У кожної компанії в певний момент часу є фізичне та / або логічне обмеження. Уміння розумно виявляти таке обмеження, приймати рішення про те, як використовувати його по максимуму і чесно підпорядковувати ухваленим рішенням всі інші частини системи дозволяє компаніям збільшувати свій прибуток і посилювати ринкові позиції навіть на стагнуючих ринках. ТОС заснована на здоровому глузді і вчить фокусуватися. Впливаючи на невелику кількість аспектів системи, ми досягаємо ефекту, який в декілька разів перевищує результат одночасного впливу на всі або більшість її проблемних областей, які насправді, є лише симптомами, а не кореневою проблемою. Перевірте себе: якщо ви довгий час робите певні зусилля, а результату не видно, і при цьому у Вас присутнє відчуття постійного «гасіння пожеж», це означає, що Ви спрямовуєте зусилля не в тому напрямку.

Фокусування на головному - ключова ідея ТОС. Підходи ТОС впроваджуються у світі протягом останніх 40 років і компанії, що розділяють парадигму ТОС, створюють не тільки довгострокову конкурентну перевагу, але й успішно капіталізують на ньому.

Чому Вам важливо познайомитись з рішеннями ТОС?

Майже всі можливі зовнішні фактори зростання бізнесу тимчасово вичерпані - ринки збуту скоротилися, зовнішнє фінансування все ще недоступне або занадто дороге, споживачі стали більш розбірливими та вимогливими. У більшості бізнесів наразі обмеженням виступає ринок. І щоб продовжити свій розвиток, компанії повинні знати, як працювати з таким обмеженням.

Дізнатися більше про термінологію ТОС - Глосарій

Дізнатися більше про книжки з ТОС - Бібліотека

Еліяху Голдратт
31 березня 1948 - 11 червень 2011
(31 березня 1948 - 11 червень 2011) - творець Theory of Constraints (TOC), автор кількох бестселерів в сфері ділової науково-популярної літератури, має ступінь бакалавра наук в галузі фізики Тель-Авівського університету і ступінь магістра і доктора філософії в Бар-Іланський університеті.
ТОВ «Епл Консалтинг»
вул. Велика Васильківська, 9/2,
бізнес-центр "Макулан", оф. 8,
01024, Україна, м. Київ
info@applecons.com.ua
Підписатися на розсилку

© ТОВ «Епл Консалтинг» -
2002-2024. Всі права захищені
Партнер ЕВА