Про нас
Досягнення
2006
2007
2008
2009
2010
2011
2012
2013
2014
2015
2016
2017
Крок вперед і жодного назад

Рік що завершився, відзначився в бізнес-кліматі України як стабільний рік, рік нарощування потенціалу та пошуку нових векторів розвитку. Відбувається активний розвиток креативної економіки та IT-інновацій, удосконалення операційних процесів компаній та покращення бізнес-моделей, розширення мереж, збільшення долі експорту українського продукту на світовий ринок та багато іншого.
Apple Consulting® глибоко залучена у всі ці процеси та активно допомагає бізнесам робити впевнені кроки та досягати додаткових фінансових результатів. За минулий рік ми допомогли бізнесам згенерувати понад 100 млн. гривень додаткової маржі та вивільнити з запасів понад 180 млн. грн.  

Нові горизонти

Чіткі дії уряду України у 2017 році зі створення інфраструктури для стимулювання експорту вже дають результати. Зокрема, при Міністерстві економічного розвитку та торгівлі створено Експортний офіс з надання допомоги українським виробникам у виході на європейський та інші зовнішні ринки.
Для надання експортних послуг, програм по підтримці експортерів, консультацій, освітніх проектів Офісом реформ на конкурсній основі сформований пул компаній партнерів-консультантів, куди ввійшла і команда Apple Consulting®.
Основний фокус Apple Consulting® для підтримки виходу українських компаній на експорт полягає у збільшенні операційної ефективності таких компаній. Зокрема, консультанти допомагають удосконалити операційні процеси для забезпечення точного та швидкого виконання замовлень іноземних клієнтів, забезпечити високий та ультра-надійний сервіс на зовнішніх ринках.

Операційна перевага

Консультанти Apple Consulting® цього року активно працювали над удосконаленням процесів у виробничих, ритейлових та дистрибуційних компаніях у комплексних процесах трансформації компаній. А наш унікальний формат експрес-діагностики компаній дозволив багатьом компаніям швидко подивитися на себе під іншим кутом та реалізувати пакет відповідних рекомендацій.
Цього року ми продовжили роботу над покращеннями на Фармацевтичній Фабриці «Віола» та сконцентрувалися з командою топ-менеджменту на забезпеченні статусу найкращого постачальника для дистриб’юторів та аптек за рахунок  надійних постачань з високою обертаємістю товарного запасу.
Кожна компанія для нас – це виклик, оскільки має свої особливості та унікальні початкові позиції. Цього року для одного з великих клієнтів, бізнес якого побудований на об’єднанні дистрибуції та власної роздрібної мережі, командою Apple Consulting® під керівництвом Партнера Андрія Колотова було розроблено нове рішення, що ґрунтується на підходах та ін’єкціях Теорії обмежень МТА (Make to Availability TOC Solution). Незважаючи на те, що ТОС МТА  – це рішення для виробничих середовищ, воно було адаптоване для істотного збільшення продуктивності Розподільчого Центру (РЦ) Холдингу. У підсумку тільки за 1 місяць вдалося збільшити продуктивність РЦ у зборці строчок на 30% без  додаткових витрат та інвестицій. Світове товариство з Теорії обмежень, зокрема – Theory of Constraints International Certification Organization (TOCICO) – запросили Андрія поділитися цією розробкою зі світовим ТОС- товариством. Влітку 2017 року Андрій Колотов представив деталі рішення на 15-й ювілейній Світовій конференції ТОCICO, яка проходила у Берліні, Німеччина.

Стратегія всьому голова

Питанню стратегії бізнеси приділяють велике значення – практика «спускання» зверху вниз втрачає свою актуальність. Сьогодні команди спільно з консультантами та ключовими менеджерами розробляють індивідуальний план на три роки та в подальшому кропітко працюють над його реалізацією. Apple Consulting® цього року здійснили розробку стратегії та окремих її елементів, а також – удосконалили бізнес-моделі для низки компаній.
Одна з таких компаній – Група Компаній «КОМО» - відомий український бренд з 10-літньою історією, що спеціалізується на виробництві сиру. Спільно з Apple Consulting® було реалізовано пілотне впровадження нової бізнес-моделі у частці управління товарним потоком для його пришвидшення, більш точної реакції на невизначений попит та збільшення ROI бізнесу.
Міжнародна корпорація «Юрія-Фарм» знайома з Теорією обмежень, проте запросила Apple Consulting® для глибокого надання Інструментів Процесів Мислення ТОС з метою рішення низки стратегічних та тактичних завдань.
У 2017 році Apple Consulting® також було досить багато запитів від міжнародних компаній (французьких, американських) про передання Інструментів Процесів Мислення в корпоративному форматі, що і було реалізовано. У підсумку, в цих компаніях не тільки вирішені досить складні управлінські завдання, але й запущені Інструменти Процесів Мислення в якості корпоративного стандарту прийняття рішень.

Їжа для розуму

У 2017 році компанія Apple Consulting® продовжила стратегічне співробітництво з провідним центром бізнес-освіти в Україні – Києво-Могилянською Бізнес Школою (kmbs). Знову успішно проведено два сезони (15 та 16 сезони)  унікального бізнес-курсу «Фарт тут ні до чого», розробленого на основі рішень Теорії обмежень та досвіду Apple Consulting®.
Також, Apple Consulting® вперше виступила партнером Київського міжнародного економічного форуму та ініціатором нової секції «Трансформація компаній в період глобальних змін». В якості міжнародного експерту в цій секції Apple Consulting® запросили свого партнера та друга – Доктора Алана Барнарда, генерального директора Goldratt Research Labs. Доктор Барнард обговорював глобальні виклики та відповіді на них з першим заступником генерального директора ДП Міжнародний Аеропорт «Бориспіль» Євгеном Дихне, в.о. генерального директора ПАТ «Укрпошта» Ігорем Смелянським, спів-засновником компанії SoftServe Тарасом Кіцмей, старшим економістом IMD World Competitiveness Center Хосе Кабальеро.
Влітку вперше в Україні та країнах Європи за запрошенням Apple Consulting®  провела свій унікальний авторський воркшоп: «ТОС для особистісного зростання» Доктор з організаційної психології, дочка автора Теорії обмежень – Доктор Ефрат Голдратт-Ашлаг. Доктор Ефрат презентувала у Києві авторський метод, дослідженням та розробці якого вона присвятила 25 років. В основі метода закладений чіткий, простий та лаконічний алгоритм, який дозволяє людині визначати зміст життя, а також виявляти свій особистий «діамант» - поєднання 4 найважливіших для повного життя факторів. Інструменти Процесів мислення в цьому методі використані як ключові для виявлення «граней діаманту»: чотирьох аспектів, перехрещення яких і дає людині той особистий фокус, який дозволяє досягнути життя, сповненого змістом.
В рамках партнерства Apple Consulting® з kmbs, інноваційним центром UNIT.City та Goldratt Research Labs восени 2017 року вперше Україну відвідав генеральний директор Дослідницьких лабораторій доктора Голдратта (Goldratt Research Labs), Доктор Алан Барнард – учень Елі Голдратта. Для власників та топ-менеджерів він провів інтерактивний воркшоп: «Прийняття рішень у складному світі: ключ до антикрихкості». Доктор Барнард представив 5-кроковий процес прийняття швидких та ефективних рішень. Цей процес розроблений Аланом на основі низки Інструментів Процесів Мислення ТОС, а також – доданий у розроблене їм спеціалізоване програмне забезпечення.

Знання – все

Протягом року експерти Apple Consulting® консолідували та презентували унікальний досвід по виведенню зі збитків компаній в області виробництва, ритейлу, дистрибуції. Понад десятка успішних майстер-класів, конференцій, бізнес-зустрічей та форумів команда Apple Consulting® провела у партнерстві з Theory of Constraints International Certification Organization (TOCICO), Київським міжнародним економічним форумом, Європейським Банком Реконструкції та розвитку, Культурно-освітнім простором LABS, Києво-Могилянською Бізнес Школою (kmbs), HUB One, Goldratt Research Labs.
Нові знання в області Теорії обмежень і звичайно, найсвіжіші світові кейси впровадження наша команда привезла з Берліна (Німеччина), де в цьому році відбулася 15-я Всесвітня TOCICO конференція. Лейтмотив конференції - подолання стін опору та конфліктів, побудова мостів єдності та співпраці. Результати роботи відкрито представили компанії світового рівня: Schneider Electric, Microsoft, Toshiba Solutions Corporation, The Boeing Company, Godrej Consumer Products Limited, Air National Guard United States і інші.
Накопичуючи досвід, наші консультанти щорічно підвищують рівень своїх знань у фахівців і практиків Теорії обмежень світового класу. Компанія є членом Світового співтовариства з  Теорії обмежень TOCICO і членом Європейської Бізнес Асоціації (ЕВА).

Крок вперед

Команда Apple Consulting® вже переступила 17-річний рубіж роботи на ринку і є першою і єдиною великою компанією, яка на професійному рівні впроваджує рішення ТОС не тільки в Україні, але і в країнах Європи. Наша команда не зацікавлена просто в передачі знань, ми допомагаємо здійснювати глибинні трансформації клієнтських компаній, зміцнювати їх ринкові позиції завдяки розробці та впровадженню вирішальних конкурентних переваг, а також - забезпечуємо компаніям операційне перевагу. Підсумком нашої роботи завжди є фінансовий і ринковий результат.
Ми також дуже раді констатувати, що в кінці 2016 року Apple Consulting® став пре-кваліфікованим консультантом EBRD за програмою SME Консультацій. Завдяки успішно реалізованому Проекту спільно з EBRD і отриманим високим результатам, з  2017 року Apple Consulting® є пре-кваліфікованим Консультантом Європейського Банку Реконструкції та Розвитку (EBRD) за напрямом «Стратегія» і «Операційна ефективність». Також, ми входимо в пул консультантів Офісу з просування експорту (Export Promotion Office) при Міністерстві економічного розвитку і торгівлі України.

 

 ТОВ «Епл Консалтинг»
вул. Велика Васильківська, 9/2,
бізнес-центр "Макулан", оф. 8,
01004, Україна, м. Київ
info@applecons.com.ua
Підписатися на розсилку

© ТОВ «Епл Консалтинг» -
2002-2018. Всі права захищені
Партнер ЕВА
MyCounter - счётчик и статистика