Про нас
Досягнення
Рік великих перемог

Вже в січні 2019 року український читач отримав можливість придбати і насолодитися легендарною книгою «Мета» Еліяху Голдратта українською мовою, яка називається «МЕТА». Повну ліцензію на переклад і друк книги від правовласника Goldratt1, якою керує дочка Доктора Голдратта Доктор Ефрат Голдратт-Ашлаг, отримало Видавництво «Наш Формат». Нагадаємо, що «Мета» - це бізнес-роман Еліяху Голдратта, який побачив світ у 1984 році і досі є світовим бестселером серед бізнес-літератури. «Мета» до сих пір входить в ТОП-10 книг - світових бестселерів зі стабільно високим попитом впродовж десятиліть. Компанія Apple Consulting® не тільки сприяла виходу книги «МЕТА», представляючи Goldratt1 в переговорному процесі, а й забезпечила професійну вичитку перекладу на українську мову для дотримання початкового контенту, який закладав сам автор - Доктор Голдратт. Так що кожне слово, яке Вами буде прочитано в книзі «МЕТА», дбайливо вичитано особисто Андрієм Колотовим, Партнером і Керівником ТОС-практики Apple Consulting®.

До виходу книги була приурочена традиційна зустріч від Apple Consulting® для власників та СЕО - «Білі ворони. Діалоги про глибинні трансформації», в якій взяли участь «білі ворони» в своїх галузях і ринках - Олександр Суворов, власник PET Technologies, Антон Мартинов, співвласник видавництва Наш Формат і Андрій Колотов, партнер Apple Consulting. Кожен з них поділився своїм досвідом - як це - робити зміни в компаніях і досягати найамбітніших цілей. Всіх спікерів так чи інакше об'єднала Теорія обмежень, викладена в книзі «Мета» Еліяху Голдратта. Нагадаємо, що формат «Білі Ворони» - це новий формат глибокого професійного діалогу власників і топ-менеджерів компаній, який присвячений обговоренню тонкощів трансформацій бізнесу за допомогою ТОС. Даний формат розроблений компанією Apple Consulting® і проводиться на регулярній основі спільно з беззмінним багаторічним партнером - kmbs.

Рік стартував з великої угоди, яка в найближчі роки вплине на весь аптечний ринок - Група «ТАС» придбала мережу аптек «Космо». Представники Групи «ТАС» зізнаються, що основним мотивом придбання 29 аптек «КОСМО» стала унікальна та ультра-ефективна бізнес-модель, яка буде перенесена на всі 140 аптек «ТАС-Аптека». Це найвища нагорода і визнання для Консультанта, оскільки протягом чотирьох років Apple Consulting® разом з командою «КОСМО» під керівництвом Георгія Шейко, генерального директора компанії, створювала цю ефективну бізнес-модель за допомогою рішень ТОС (Теорії обмежень). Аптеки «КОСМО» демонструють кращі показники по оборотності товарного запасу, вмінню задовольнити весь список покупця в медикаментах та інших товарах, і кращі показники по EBITDA.

Команда Apple Consulting®, як пре-кваліфікований консультант Європейського Банку Реконструкції та Розвитку (EBRD) продовжили співробітництво в рамках проекту #EU4Business. На базі Центрів Інформаційної підтримки ЄБРР в шести містах України експерти Apple Consulting® поділилися своїм практичним досвідом з різних тем - від побудови операційних процесів до створення вирішальної конкурентної переваги. Вперше в місті Кропивницький було проведено Інтенсив по прийняттю управлінських рішень, в основі яких лежать рішення ТОС в області фінансів та «Облік Проходу по ТОС». Цей підхід до прийняття управлінських, фінансових та інвестиційних кидає виклик традиційному фінансовому обліку та показниками. Також, в Харкові в рамках конференції «ЛегпромЕкспорт» Apple Consulting® провів Майстер-клас для виробників легкої промисловості, на якому були детально «розкриті» всі ключові болю галузі та надані рекомендації для забезпечення зростання.

Кожен з наших клієнтських проектів в 2019 році - це низка великих перемог, результатам яких ми щиро радіємо. На початку року Apple Consulting® допомогла розробити стратегію подальшого зростання мережі ресторанів «This is Пивбар». Вже наприкінці 2019 року амбітна команда «This is Пивбар» за версією ресторанної Премії «СІЛЬ 2019» визнана «Кращим пивним рестораном країни»!

У фармацевтичній галузі ми продовжили глибоку роботу з декількома клієнтами в Україні та країнах ближнього зарубіжжя. Зокрема, реалізовані унікальні VMI-проекти (Vendor-Managed-Inventory) для ланцюга поставок: виробник-дистрибутор-роздріб. Вже на перших етапах реалізації змін нашим клієнтам вдалося досягти подвоєння ROI за рік. Нагадаємо, що VMI-проекти - це свого роду «вищий пілотаж» в складних продажах на основі унікальних операційних змін. Щоб реалізувати для клієнтів те, що пропонує VMI, необхідно спочатку створити операційні вміння та змінити набір ментальних установок в бізнесі.

У цьому році також реалізовані амбітні та складні пілотні проекти в фармроздробі, які спрямовані на роботу з кінцевим споживачем для досягнення зростання трафіку і середнього чека. У кожному з цих складних проектів використовувалися Інструменти Процессів мислення ТОС, ряд операційних рішень ТОС і створювалися пропозиції цінності як в B2B, так і в B2C.

В цьому році компанія-виробник кормів для тварин «KORMOTECH» приступила до реалізації стратегії та тактики, спільної розробленої в кінці 2018 року разом з Apple Consulting®. На початку 2019 роки команда «KORMOTECH» запустила Пілотні проекти по змінам в ланцюгу постачань (зокрема, переведення низки виділених дистриб'юторів на систему VMI). Блискучі результати Пілотних проектів послужили рішенню Ради Директорів про масштабування. Так, вже до кінця 2019 року майже все дистриб'ютори компанії були переведені на таку систему роботи. Зростання ROI склало від 50 до 120%. Більш того, нова система роботи дозволяє компанії «KORMOTECH» відмовитися від всіх складів відповідального зберігання (СОХ), що скорочує заморожений оборотний капітал. Нова система роботи дозволила істотно скоротити out-of-stock по ряду продуктів-бестселерів, а також - вивільнити дефіцитні виробничі потужності для затребуваних ринком позицій.

На завершення 2019 року нами реалізовано перший етап співпраці з компанією-виробником дитячого одягу «BEMBI». Створено комплексну Стратегію і Тактику бізнесу, яка дозволяє більше заробляти на основному асортименті без загроз out-of-stock, розпродажів неліквідів і незадовільної оборотності товарного запасу. Але більш амбітними з'явилися операційні рішення для колекцій компанії «BEMBI». Впевнені, що партнери та клієнти «BEMBI» вже в 2020 році відчують всі позитивні зміни.

Сіємо зерна здорового глузду

Традиційно, в цьому році багато компаній почали свій шлях змін і трансформацій з навчання топ-менеджменту і ключових співробітників. Так, один з лідерів IT-галузі України - компанія Eleks в рамках внутрішньої програми підготовки кадрів Leadership Program Advanced запросила команду Apple Consulting® для глибокого знайомства з концептами і ключовими Інструментами Теорії обмежень (ТОС).

Також, в 2019 році успішно завершилася багаторічна програма «Енергія знань» компанії ДТЕК з kmbs. Всі шість років роботи цього корпоративного МВА Партнери компанії Apple Consulting® і викладачі Києво-Могилянської Бізнес-Школи (kmbs) Юлія Плієва і Андрій Колотов викладали топ-менеджменту та кадровому резерву всіх підрозділів ДТЕК «Операційний менеджмент», основу якого складає ТОС.

Цього року наш багаторічний беззмінний партнер - Києво-Могилянська Бізнес-Школа (kmbs) відзначила 20-річчя з дня заснування. 12 з 20 років - Apple Consulting® є партнером бізнес-школи. За роки співпраці експертами Apple Consulting® розроблені та проводяться на регулярній основі авторські курси, інтенсиви і тренінги в логіці Теорії обмежень, такі як: «Справа не в везінні», «Білі Ворони», «Бізнес-Ринги». Протягом усіх цих років експерти Apple Consulting® також викладають в усіх МВА програмах kmbs. Завдяки Apple Consulting®, в kmbs виступали такі світові експерти з ТОС як Доктор Ефрат Голдратт-Ашлаг, Доктор Алан Барнард, Доктор Елі Шрагенхайм, пан Садашів Пандіт, Голова Правління Fleetguard Filters (India) і багато інших. Експерти Apple Consulting® і в 2019 році, і всі попередні роки, підтримують амбітний проект kmbs для підлітків «Майбутні», який раніше називався IWonder. Юлія Плієва викладає Інструменти розумових процесів ТОС не тільки для підлітків, а й для батьків.

На окрему увагу заслуговує участь Apple Consulting® в Українській Академії Лідерства (УАЛ). Це дуже важливий для України Проект, який вирощує справжніх Лідерів Нації. Проект побудований за аналогом Ізраїльської Академії Лідерства, підтримується Адміністрацією Президента України. На конкурсній основі відбирають щороку кращих молодих людей у ​​віці від 16 до 18 років. Apple Consulting® в даному Проекті є волонтером і бачить в ньому виконання своєї соціальної функції - допомагати прискорювати правильний розвиток молодих українців. На запрошення керівництва УАЛ Юлія Плієва викладала молодим людям, а Андрій Колотов допомагав всім викладачам та менторам УАЛ правильно управляти всіма їхніми внутрішніми проектами.

Сильне і правильне партнерство

Команда Apple Consulting® завжди дуже ретельно ставиться до вибору партнерів: для нас важлива наша репутація на ринку. Ми завжди відкриті до партнерства, проте тільки з тими компаніями і організаціями, з якими у нас збігаються цінності. Так, в цьому році ми продовжили членство в Європейській Бізнес Асоціації (EBA), в якій є членами з 2007 року. Звичайно ж ми продовжили членство в Theory of Constraints International Certification Organization (TOCICO), в якій ми є членами також з 2007 року. Вперше в 2019 році Apple Consulting® приєдналася до Американській торговельної палати в Україні (AmCham). Повністю поділяючи місію, бачення та принципи EBA і AmCham, Apple Consulting® виступає за розвиток прозорого підприємництва та чесної конкуренції, принципів win-win, вважаючи це ключовими рушійними силами розвитку та зростання економіки України.

Цього року традиційно, вже в третє, ми підтримуємо як Інтелектуальний Партнер найбільший бізнес-івент, який щорічно збирає близько 2 тисяч бізнесменів - Київський Міжнародний Економічний Форум (КМЕФ). Так, в 2017 і 2018 році за нашою ініціативою в КМЕФ брали участь Доктор Алан Барнард, СЕО Goldratt Research Labs і пан Садашів Пандіт, Голова Правління Fleetguard Filters. У 2018 році Юлія Плієва також модерувала одну із сесій КМЕФ.

У 2019 на запрошення організаторів конференції «Business Wisdom Summit», СЕО Apple Consulting® Юлія Плієва поділилася інсайтами про 5 факторів, які розбазарюють увагу менеджменту з власниками і топ-менеджерами. Також, Юлія виступила експертом Рейтингу ТОП-100 Інноваційних компаній України від Delo.ua. Крім того, ми продовжили наше партнерство з такими компаніями як HUB One, Українська Аптечна Асоціація, Morion, Executives Club, Golgratt Consulting і т.д.

За межами України

На міжнародному рівні за участю команди Apple Consulting® в 2019 році пройшло кілька великих подій. Ключова подія - Світова Конференція по Теорії обмежень від TOCICO, яка пройшла під девізом «Шлях продуктивності» в Чикаго. Розповісти про свої кейси і нові розробки в області ТОС з'їхалися експерти та топ-менеджери з 43 країн світу. Традиційно в нашій ТОС-групі (https://www.facebook.com/groups/toceurope/) Юлія Плієва та Галина Щербак вели прямий репортаж з конференції. У 2020 році Світова Конференція TOCICO буде проходити в Парижі, на якій експерти Apple Consulting® будуть ділитися своїм досвідом успішного застосування ТОС в клієнтських організаціях.

На запрошення BMW Foundation Herbert Quandt Партнери Apple Consulting® Юлія Плієва і Андрій Колотов як частина Responsible Leadership network взяли участь в трьох глобальних подіях в 2019 році. У січні 2019 року в Берліні в офісі BMW Foundation Herbert Quandt відбувся New Year Reception. У жовтні 2019 року в Берліні відбувся Berlin Global Forum «Breaking the patterns - Responsible Leadership for Inclusive Societies» - завершальний цикл круглих Столів, які BMW Foundation Herbert Quandt проводить в ряді країн для обговорення глобальних викликів та проблем для розробки відповідних рішень. А в грудні 2019 року Юлія та Андрій взяли участь в Шостому Світовому Форумі лідерів BMW Foundation Herbert Quandt в місті Меріда, Мексика. Фонд BMW Foundation Herbert Quandt прийняв соєю місією виконати стійкі цілі ООН 2030 року Global Goals for Sustainable Development United Nations.

Дальше більше …

 

 

 ТОВ «Епл Консалтинг»
вул. Велика Васильківська, 9/2,
бізнес-центр "Макулан", оф. 8,
01004, Україна, м. Київ
info@applecons.com.ua
Підписатися на розсилку

© ТОВ «Епл Консалтинг» -
2002-2020. Всі права захищені
Партнер ЕВА
MyCounter - счётчик и статистика