Про нас

Згадайте 2000 рік. Чи замислювалися Ви тоді про те, що Вам потрібен зовнішній консультант? Якщо так, то чи були Ви повністю переконані в тому, яку проблему з його допомогою Ви хотіли б вирішити і які саме інструменти хотіли б застосувати?

Саме тоді стартував бізнес Apple Consulting®. Будучи всі ці роки незалежною від іноземних інвестицій, фінансування міжнародних донорських організацій, кишенькових капіталів холдингів і материнських бізнес-структур, наша компанія самостійно побудувала свій шлях і виросла в впізнаваного та авторитетного гравця ринку управлінського консультування.

На початку нашого шляху ми здебільшого надавали послуги різним як за масштабами, так і за сферою діяльності компаніям в області фінансового управління. Ми допомагали бізнесам удосконалювати систему управлінського обліку та звітності відповідно до міжнародних стандартів, з нуля створювали бюджетні процеси в компаніях, розробляли нові бізнес-процеси за принципом «як повинно бути» і всі ці розробки перекладали на деталізовані технічні завдання для подальшої автоматизації. Такий глибокий підхід, зокрема, дозволяв допомагати нашим клієнтам у проведенні незалежних тендерів на вибір ERP і відповідного IT-підрядника, що забезпечувало нашим клієнтам не тільки істотне зниження ризиків неуспіху впровадження, але і економію їх часу та грошей.

За роки нашої практики фінансового управління ми прийшли до висновку, що наша професійна допомога не завжди безпосередньо конвертується в додатковий фінансовий результат клієнтської компанії, або його складно виміряти. Це нас вкрай не влаштовувало. Ми ніколи не хотіли бути консультантами, які працюють на погодинних ставках і «малюють» звіти, які згодом покриваються пилом на столах в кабінетах власників і директорів компаній.

Така незадоволеність штовхнула нас на пошук сфер і методів консультування, які б приносили реальну цінність нашим клієнтам – не на словах чи у вигляді яскравих презентацій, а на розрахункових рахунках і в P&L компаній.

Таким чином, з часом ми наростили практику стратегічного консультування, яка допомагала нашим клієнтам в розробці конкурентної стратегії з подальшою перебудовою системи управління компанією під виконання встановлених стратегічних цілей. Перебудова системи управління нерідко включала зміну організаційної структури компанії, функціоналу та системи мотивації ряду співробітників, удосконалення бізнес-процесів і апгрейд фінансової функції. Проте і цього, в нашому розумінні, було недостатньо для досягнення бізнесами амбітних фінансових результатів.

Як консультанти по управлінню, ми знаємо суть всіх прогресивних управлінських технологій, що існують у світовій практиці менеджменту і маємо на власному досвіді розуміння які з них, що застосовуються в бізнесах, приносять результати, а які – ні. У 2004 році ми познайомилися з роботами Доктора Елі Голдратта, автора Теорії Обмежень. Підходи Теорії Обмежень вразили нас своєю глибиною, здоровим глуздом і навіть – якоюсь очевидністю. У 2005 році ключова команда АС пройшла навчання в Goldratt Schools у першого ешелону ТОС-експертів світу. В ході такого навчання стало зрозуміло, що ТОС з концепції вже давно переросла в абсолютно конкретні інструменти і рішення, кожен з яких націлений на дві речі для організації:

  1. збільшення одиниць цілей, що генеруються нею (для бізнесу – збільшення прибутку і віддача на вкладений капітал);
  2. посилення конкурентних позицій (досягнення поліпшень сьогодні як фундаменту для постійного процвітання організації в майбутньому).

До знайомства в ТОС, більш сильних і прагматичних управлінських технологій ми не зустрічали.

З 2005 року наша команда проходить щорічне навчання, удосконалення наших знань і досвіду в міжнародних ТОС школах і організаціях, серед яких: TOCICO – єдина в світі Міжнародна Сертифікаційна ТОС організація, Goldratt School, SFS.Co (Solutions For Sales), Exepron і ін. Наші консультанти пройшли міжнародну сертифікацію TOCICO і Jonah Course.

Пройшовши такий еволюційний шлях осмислення, усвідомлення, навчання, практики конкретних інструментів і підходів для підвищення ефективності бізнесу, а також – накопичення власного досвіду, статусом на сьогодні наша компанія поєднує унікальні компетенції. Такі компетенції дозволяють забезпечувати нашим клієнтам не локальні поліпшення окремо взятих функцій, а системний погляд на компанію і це один з принципових аспектів нашої діяльності. В цьому ми пішли далі – ми не тільки формуємо системний погляд на компанію і розробляємо рекомендації довгострокового її поліпшення, ми супроводжуємо компанію в цьому складному, але амбітному шляху перетворень і поділяємо відповідальність за власні рекомендації, прив’язуючи більшу частину свого гонорару до досягнутого фінансового результату.

Краще слів про наші досягнення кажуть цифри, тому з 2013 року ми ведемо підрахунок фінансового результату, який був принесений нашим клієнтам за час спільної роботи. Він виражається в двох важливих показниках: накопичувальна маржа, принесена нашими рішеннями, і вивільнені з запасів клієнта гроші. З цими даними Ви можете ознайомитися на головній сторінці сайту, де у вигляді Лічильника досягнень наших клієнтів наведені найсвіжіші дані показників. Про те, чому було обрано саме ці показники, читайте за посиланням.

Наші компетенції дозволяють нам викладати авторський бізнес-курс «Фарт тут ні до чого» в кращій бізнес-школі України – kmbs. Ми також є ініціаторами і організаторами Європейської ТОСICO конференції, яку регулярно проводимо в Києві. Наша компанія постійно надає цінність ринку у вигляді аналітичних і практичних статей, публікацій, проведення бізнес-рингів та інших форм комунікації з бізнес-спільнотою, що дозволяють багатьом компаніям самостійно виробляти поліпшення свого бізнесу.

Детально з нашими компетенціями і надаваними послугами Ви можете ознайомитися в розділі «Послуги»

Ми з гордістю відзначаємо, що нашими клієнтами є компанії, які постійно дбають про посилення своїх лідируючих позицій і готові для цього здійснювати системні зміни. Серед таких компаній: Компанія «Суматра Лтд.» (Мережа магазинів drogerie «КОСМО» і мережа аптек «Аптека КОСМО»); Об’єднання «Текстиль-Контакт»; Група компаній Bears Capital Management; мережа аптек «Фармація», ТОВ «Нові продукти (ТМ «Старий Друже», ТМ «Shake», ТМ «Crіmel»); ВАТ «Житомирський маслозавод «Рудь» (ТМ «Рудь», ТМ «Імперія»); Корпорація «Артеріум»; НВО «Поверхність»; ВАТ «Запоріжвогнетрив»; Молочна компанія «Галичина»; мережа цифрової техніки MOYO, Корпорація «Агро-Союз»; Група компаній Elit Group; IDS Group; Науково-виробнича Корпорація «Дніпротехсервіс»; мережа «Аптека гормональних препаратів» і багато інших. Детальніше про суть і результати реалізованих проектів Ви можете дізнатися в розділі «Наші Клієнти».ссылка

Чого ми НЕ робимо:

  • Ми не працюємо з фрілансерами (людьми, які не є штатними співробітниками нашої компанії, але готові брати участь час від часу в консалтингових проектах);
  • Ми не підміняємо консалтингові проекти тренінгами;
  • Ми не рекомендуємо клієнтам те, що не знаємо як реалізувати;
  • Ми не декларуємо того, що ми не робимо або в чому ми не впевнені;
  • Ми не беремося за проект, якщо знаємо, що він не принесе цінності клієнту, навіть якщо клієнт готовий за це платити гроші.
ТОВ «Епл Консалтинг»
вул. Велика Васильківська, 9/2,
бізнес-центр "Макулан", оф. 8,
01024, Україна, м. Київ
info@applecons.com.ua
Підписатися на розсилку

© ТОВ «Епл Консалтинг» -
2002-2024. Всі права захищені
Партнер ЕВА