Як зробити новинки успішними?
17 Apr 2024

Пройшла чергова оnline-лекція для членів Європейської Бізнес-Асоціації на тему «Яким має бути процес створення нових продуктів та інновацій для збільшення успіху?»

“Чим більше нових продуктів – тим більше продажів”… З таким переконанням функціонує переважна більшість компаній. Проте тільки до 5% новинок в ринку стають бестселерами, 15-20% – середняками і десь 75-80% нових продуктів приречені. А якщо ми говоримо про інновації, тоді ситуація зовсім непередбачена, адже тільки реальність покаже, як не неї відреагував ринок і часто ці реакції відрізняються від припущень, з якими створювалась та сама інновація. Відтак, компанії часто марно витрачають кошти, час та ресурси на створення товарів, продуктів та послуг, які не ринок не сприйняв. Тоді що має бути змінено у процесі створення нових продуктів або інновацій задля збільшення випадків успіху?  Про шість питань до нових продуктів та технологій розповіла СЕО Apple Consulting Юлія Плієва в рамках лекції Центру Професійного Розвитку EBA. «Нікому не цікаво випускати 100 нових продуктів, які нікому не потрібні. Бізнесам потрібні хіти, які приносять прибуток», – відзначила Юлія Плієва.

Online-лекція зібрала СЕО, продакт-менеджерів, комерційних директорів, маркетинг–директорів, R&D, керівників відділів продажів, бренд-менеджерів, категорійних менеджерів. 

На зустрічі Юлія розкрила 6 питань до нових технологій або продуктів, використання яких зробить процес створення новинок та застосування нових технологій більш ефективним:

  • Чим більше нових продуктів, тим вище продажі? В яких випадках це – хибне твердження.  
  • 70% та більше новинок у вашому портфелі – це «хвости» та «нерухомість». Чому так і що з цим робити.
  • Практичні кроки, які зроблять процес розширення асортименту та застосування нових технологій ефективнішим.
  • 6 питань до нових технологій і продуктів Доктора Елі Голдратта, великого мислителя, гуру-перевороту в бізнесі, автора Теорії Обмежень та світового бестселера у діловій літературі – книжки «МЕТА».
ТОВ «Епл Консалтинг»
вул. Велика Васильківська, 9/2,
бізнес-центр "Макулан", оф. 8,
01024, Україна, м. Київ
info@applecons.com.ua
Підписатися на розсилку

© ТОВ «Епл Консалтинг» -
2002-2024. Всі права захищені
Партнер ЕВА