У Львові на Forum West розповіли, як компаніям ставати конкурентними
17 Mar 2021

У Львові відбувся щорічний практичний семінар — Forum West #Операційний менеджмент, що проходить 10 рік поспіль. Вже традиційно цей захід проводять напередодні весни. Учасники семінару зібралися, аби проаналізувати зміни, що відбулися у сфері операційного менеджменту у посткризовий період. Партнером заходу стала компанія-експерт по операційному управлінню компаніями ланцюгу постачання – Apple Consulting®.

«Говоримо з найкращими експертами України про те, яким чином компанії можуть ставати інакшими, конкурентними, змінювати звичні процеси діяльності. І, незважаючи на всі зовнішні негативні фактори, ставати ефективними, створювати додану вартість і давати людям роботу та давати якісні продукти», — розповів організатор Forum West Володимир Глащенков.

Ключовою темою Форуму став операційний менеджмент. Це одночасно щоденна рутина будь-якої компанії та одночасно – міцне підґрунтя у часи криз.

Почути сучасні та дієві практики операційного менеджменту прийшли власники, керівники, топ-менеджери компаній різних галузей.  Запрошені спікери розкрили секрети побудови операційних процесів, поділилися кейсами виробничих та ритейл компаній, які за рахунок чітко вибудованих процесів впевнено проходять турбулентні часи Covid-19, та навіть – підвищують продажі.

«Підхід Теорії обмежень до операційного менеджменту можна назвати одним словом – фокусування, – відзначив Партнер Apple Consulting® Андрій Колотов. – Дуже часто компанії просто впроваджують «Ціль» – і не отримують бажаного фінансового результату. Насправді дуже важливо правильно визначити обмеження і підібрати правильні інструменти».

В своєму виступі Андрій розповів про глобально-орієнтовний підхід до побудови операційних процесів, та розкрив негативні наслідки фокусування на постійному локальному покращенні всіх функцій в компанії. Також зауважив, що наразі багато незакритих потреб є у наступній ланці, закриття яких дозволить підвищити продажі.  Відео виступу: 

«У нас дві мети: перше — показати, якщо ти розвиваєшся, то ти можеш змінювати свою компанію і змінювати середовище, в якому ти перебуваєш. І друге — показати дуже чіткі інструменти, щоб люди, приходячи на роботу, не думали, що все погано, треба закриватися, а думали, щоб переосмислити свою діяльність», — пояснює організатор Forum West Володимир Глащенков.

ТОВ «Епл Консалтинг»
вул. Велика Васильківська, 9/2,
бізнес-центр "Макулан", оф. 8,
01004, Україна, м. Київ
info@applecons.com.ua
Підписатися на розсилку

© ТОВ «Епл Консалтинг» -
2002-2020. Всі права захищені
Партнер ЕВА
MyCounter - счётчик и статистика