Trade Marketing HUB 2019
02 Dec 2019

У Києві відбувся щорічний Форум Trade Marketing HUB XIV, який зібрав понад сто виробників та ритейлерів українських і міжнародних компаній. Гості Форуму представили найуспішніші активності торгового маркетингу, ключові інсайти, а також прогноз трендів FMCG-ринку на 2020 рік. Організатор Форуму – Hub One.

Програма Форуму включала кілька тематичних блоків: новий погляд на майбутнє, кращі кейси трейд маркетингу, нові технології в ритейлі, діджіталізація. Сьогодні у покупця в магазині занадто мало часу і занадто великий вибір. І всі стурбовані питанням як здобути його лояльність. Близько 25 хвилин у покупця для походу в супермаркет. 1,6 секунд він фокусується на POS-матеріалах, а вже за 15 секунд приймає рішення про покупку. 6 з 10 промо-кампаній не досягають точки беззбитковості.

Сьогоднішні методи збільшення середнього чеку і створення додаткової цінності для клієнта все більше виходять на перший план. Одним спікерів Форуму став Партнер, керівник практики TOC Apple Consulting® Андрій Колотов з доповіддю «Інноваційне управління асортиментом: швидкі можливості збільшення прибутку».

Андрій розкрив логіку і механіку роботи всього ланцюга поставок – від виробника до полиці. «Ритейлер не продав – ніхто не продав» – підкреслив Андрій Колотов. Він зазначив кілька поточних правил і політик в роботі всього ланцюга, які не дають заробляти на існуючому потоці клієнтів. Для більш ефективного управління асортиментом він запропонував систему, засновану на добре відомій Теорії обмежень – «голова, тулуб, хвіст». Її застосування дозволяє збільшити оборотність товарів, утримувати покупців і залучати нових. В кінцевому підсумку, це дає можливість поліпшити фінансовий стан компанії і позбавитися від хронічних проблем.

Рекомендована нами система дозволяє швидко «розібратися» з хвостом (товарамі, що погано продаються) і «наростити» хіти продажів. Крім того, цей механізм дозволяє максимізувати прибутковість новинок, оскільки зараз тільки близько 50% новинок генерують продажі, а 50% новинок залишаються на полицях «мертвим вантажем».

ТОВ «Епл Консалтинг»
вул. Велика Васильківська, 9/2,
бізнес-центр "Макулан", оф. 8,
01004, Україна, м. Київ
info@applecons.com.ua
Підписатися на розсилку

© ТОВ «Епл Консалтинг» -
2002-2020. Всі права захищені
Партнер ЕВА
MyCounter - счётчик и статистика