Видобуток грошей з аптечних запасів: Аптечний Саміт України
15 Dec 2019

Традиційно в кінці року Аптечна професійна асоціація України зібрала всіх гравців фармринку на «Аптечний Саміт України – 2019».  В роботі Саміту взяли участь керівники і представники аптечних компаній та мереж, виробники та дистриб’ютори фармацевтичної продукції, профільних громадських об’єднань, державних регуляторних органів, засобів масової інформації та інших фахівців.

Ключова мета зустрічі – обговорити сучасні тенденції розвитку галузі, обмінятися інсайдом щодо ринку та виробити стратегію розвитку фармації на найближче майбутнє. В обговоренні взяли участь представники Адміністрації Президента, Верховної Ради України, Кабінету Міністрів, МОЗ, Держлікслужби, Держпродспоживслужби та інших органів виконавчої влади.

Серед експертів-спікерів цього року – менеджер проектів Apple Consulting® Олександр Соколенко. Він розкрив логіку та механіку побудови операційних процесів в аптечних мережах, яка дозволяє отримати конкурентну перевагу на основі усунення ключової потреби клієнта: купити все необхідне в одному місці.  До речі, це було реалізовано в мережі аптек «Космо», і власне ця бізнес-модель була викуплена разом с «КОСМО» групою компаній «ТАС».

Олександр Соколенко зазначив, що в аптеках дуже багато SKU, що повільно продаються. В той час як ходові позиції часто випадають з наявності. Наприклад, аналіз асортименту однієї з аптечних мереж показав, що більше 50% SKU продається по 1 шт. в тиждень і рідше. Тож Олександр поділився з учасниками Саміту простим механізмом, який допоможе з часом зробити частку цих товарів в запасах мережі все менше, а швидко продаються – все більше. Детальніше про механіку можете прочитати в матеріалі https://applecons.com.ua/ru/reorganyzatsyya-aptechnoj-sety-kogda-prostye-reshenyya-dayut-potryasayushhye-rezultaty/

 

ТОВ «Епл Консалтинг»
вул. Велика Васильківська, 9/2,
бізнес-центр "Макулан", оф. 8,
01004, Україна, м. Київ
info@applecons.com.ua
Підписатися на розсилку

© ТОВ «Епл Консалтинг» -
2002-2020. Всі права захищені
Партнер ЕВА
MyCounter - счётчик и статистика