Конкурентна перевага для бізнесів Запоріжжя
27 Jul 2020

Разом з СЕО Apple Consulting® та Ад’юнкт-Професорки kmbs Юлії Плієвої керівники підприємств, власники, то-менеджери середніх та малих компаній різних галузей запорізького регіону опановували інструменти побудови потужної конкурентної переваги на тренінгу «Технологія створення вирішальної конкурентної переваги». Тренінг відбувся на базі Центра інформаційної підтримки бізнесу м. Запоріжжя, заснованого на базі Запорізької торгово-промислової палати за підтримки Європейського банку реконструкції та розвитку в рамках ініціативи EU4Business Європейського Союзу.

Головна проблема українських компаній – невміння конкурувати. Найпростіший шлях – грати в цінові війни, надаючи більш дешеві товари і послуги, пояснюючи це низькою купівельною спроможністю/зубожінням населення. На тренінгу учасникам було представлено інструменти для створення більш виграшної та довготривалої стратегії конкурування на ринку.

«Як показує світовий та наш досвід, як тільки Ваша компанія стикається з постійним тиском  знижувати ціни або надавати інші фінансові блага клієнтам, це означає тільки одне – клієнт не бачить у Вашому продукті для себе нічого того, що його відрізняло б від інших і просто не хоче переплачувати. Шалений ціновий тиск демонструє насправді відсутність вирішальної конкурентної переваги та те, що Ви борсаєтесь у червоному океані» – зазначила Юлія Плієва.

Учасники опановували технологію та інструментарій побудови Вирішальної конкурентної переваги в логіці Теорії обмежень. Пропонований підхід дозволяє компанії навчитися усувати критичну «біль» виділеного сегмента ринку без зниження ціни. Серед важливих аспектів – це передусім логіка, яку закладають компанії у свої процеси. Ключові правила успіху довготривало успішних компаній:

Правило № 1. Краще важливіше, ніж дешевше. – Ви завжди повинні думати про те, як надати більше цінності своєму клієнту, а не знижувати ціну.

Правило № 2. Прибутки раніше, ніж витрати. – Ви маєте мислити над тим, як збільшувати прибутки, а не як скорочувати витрати.

Правило № 3. Немає інших правил, робіть все можливе, щоб зрозуміти перше та друге правила!

ТОВ «Епл Консалтинг»
вул. Велика Васильківська, 9/2,
бізнес-центр "Макулан", оф. 8,
01004, Україна, м. Київ
info@applecons.com.ua
Підписатися на розсилку

© ТОВ «Епл Консалтинг» -
2002-2020. Всі права захищені
Партнер ЕВА
MyCounter - счётчик и статистика