Продовжуємо співпрацю із Регіональними ЦІПБ ЄБРР
07 Aug 2020

У червні-cерпні Центрами Інформаційної підтримки бізнесу за підтримки Європейського банку реконструкції та розвитку в рамках ініціативи EU4Business Європейського Союзу  вперше після послаблення карантинних заходів, було проведено низку офлайн заходів для різних типів бізнесу в містах Одеса, Кременчук та Запоріжжя. Apple Consulting®, як пре-кваліфікованій консультант ЄБРР (з 2016 року), виступили експертами та партнерами заходів.

24-25 червня Центром Інформаційної підтримки бізнесу на базі Одеської Торгово-Промислової Палати України було проведено авторський дводенний тренінг «Технологія прийняття стратегічних та щоденних управлінських рішень» Юлія Плієвої, генерального директора Apple Consultingâ та Ад’юнкт-Професора kmbs. Учасниками стали власники та керівники підприємств Південного регіону. Юлія Плієва надала учасникам технологію процесів мислення Теорії обмежень для вирішення управлінських дилем різного рівня складності. Разом з тренером учасники опрацювали надані інструменти на кейсах та власних прикладах.

22-23 липня Центра інформаційної підтримки бізнесу м. Запоріжжя, заснованого на базі Запорізької торгово-промислової палати було проведено тренінг «Технологія створення вирішальної конкурентної переваги».  У тренінгу взяли участь керівники підприємств, власники, то-менеджери середніх та малих компаній різних галузей запорізького регіону. Учасники опановували технологію та інструментарій побудови Вирішальної конкурентної переваги в логіці Теорії обмежень. Пропонований підхід дозволяє компанії навчитися усувати критичну «біль» виділеного сегмента ринку без зниження ціни. Адже найпростіший шлях – грати в цінові війни, надаючи більш дешеві товари і послуги, пояснюючи це низькою купівельною спроможністю/зубожінням населення. На тренінгу учасникам було представлено інструменти для створення більш виграшної та довготривалої стратегії конкурування на ринку.

5 серпня у м. Кременчук відбувся експортний форум «Кременчук текстильний 2020». Це спеціалізований захід, мета якого – створити дискусійний майданчик для виробників товарів легкої промисловості, надати знання та інструменти щодо експорту власної продукції, пошуку нових сировинних ринків, впровадження сучасних технологій виробництва та подолання технічних бар’єрів у торгівлі. Одним з експертів Форуму став  керівник практики трансформації Apple Consultіng® Іван Пустовіт, який розповів чому в коронакризовий період відсутність швидкості та гнучкості реагування на коливання попиту боляче вдарила по виробникам. Іван дав практичні поради  які зміни поточних політик і правил управління можуть швидко та без інвестицій збільшити прибуток за рахунок досягнення максимальної швидкості потоку від закупівлі сировини до продажу.

Всі заходи проведено за підтримки Європейського банку реконструкції та розвитку в рамках ініціативи EU4Business Європейського Союзу.

ЄБРР (www.ebrd.com), власниками якого є 64 країни та дві міжнародні організації, підтримує розвиток ринкової економіки і демократії. Він надає грантову підтримку малому та середньому бізнесу в Україні з 2010 року. ЄБРР допомагає підприємствам залучати висококваліфікованих консультантів, які здатні якісно трансформувати їх бізнес, і надає гранти (безповоротню фінансову допомогу) для часткової оплати послуг консультантів. Фінансування надає Європейський Союз та країни-донори.  Детальніше

ТОВ «Епл Консалтинг»
вул. Велика Васильківська, 9/2,
бізнес-центр "Макулан", оф. 8,
01004, Україна, м. Київ
info@applecons.com.ua
Підписатися на розсилку

© ТОВ «Епл Консалтинг» -
2002-2020. Всі права захищені
Партнер ЕВА
MyCounter - счётчик и статистика