Women Creative Networking: від ідеї до справи

Завдяки ініціативі Центру підтримки бізнесу м. Одеса за підтримки ЄБРР у рамках ініціативи «EU4Business», у Херсоні пройшла дводенна конференція «Women Creative Networking: від ідеї до справи», яка зібрала жінок–підприємців, керівників компаній, громадських об’єднань та лідерів жіночих бізнес-клубів. Серед запрошених спікерів – Юлія Плієва, Партнер, СЕО в Apple Consulting®, викладач Києво-Могилянської Бізнес-Школи, сертифікований фахівець TOCICO (Міжнародна сертифікаційна організація Теорії обмежень), член Aspen-спільноти в Україні.

Конференція «Women Creative Networking: від ідеї до справи» – це мережева подія для жінок, які мають ідею для бізнесу, але не впевнені, що вони можуть успішно її реалізувати. Своїм досвідом ділилися успішні жінки, які вже пройшли шлях від ідеї до втілення її у життя у бізнесі чи громадському секторі.  Серед них – Світлана Бєлоброва-Бєрєш, Засновник директор (керівник) Всеукраїнського Жіночого фестивалю «Аніма», проект- менеджер креативної арт-площадки «Urban CAD» у м. Херсон;  Оксана Нечитайло,  Голова ГС «Ірпінська Агенція Розвитку», заступник голови Ірпінської молодіжної громадської ради при Ірпінському міському голові, начальник відділу забезпечення діяльності ради Ірпінської міської ради; Марія Василець, Український культурний фонд;  Світлана Насирова, Бізнес-консультант з маркетингу та розвитку бізнесу, співзасновник бізнес-школи для  дітей і підлітків «Teenager Start»; Катерина Цимбалюк, Радіоведуча, тренер по мовним комунікаціям, копірайтер, власниця «Школи ораторської майстерності».


Одним з ключових завдань конференції є створення площадки для обговорення креативних ідей для жінок-підприємниць для налагодження тісної співпраці, обміну досвідом, взаємної підтримки та сприяння розвитку жіночого бізнесу на півдні України. А це в свою чергу дозволяє жінкам ставати економічно впевненими та незалежними, розширювати свої соціально-політичні права та можливості, реалізовувати свій потенціал у громадах.

Тематика виступів містила різногалузевий досвід та відрізнялася відвертістю. Також, рамках конференції учасниці мали змогу відвідати чотири інтерактивні майстер-класи від провідних експертів та професіоналів в області розвитку бізнесу,  які стосувалися мистецтва прийняття рішень, побудові особистого бренду, онлайн-просуванню бізнесу, мовному іміджу жінки.

Юлія Плієва у своєму виступі «Життя, наповнене змістом: позбавтесь власних обмежень», розкрила чотири ключових «перепони», які на думку автора Теорії обмежень Доктора Елі Голдрата, заважають людям жити життям, сповненим змістом та досягати поставлених цілей. Крім того, Юлія поділилась досвідом того, як змінювалися її власні переконання та відповідно як це впливало на життя та бізнес. На майстер-класі від Юлії учасниці мали змогу познайомитися з механікою Інструменту Процесів Мислення Теорії обмежень – Діаграмою конфлікту. Цей Інструмент дозволяє знаходити win win рішення у конфліктах в бізнесі чи особистому житті.

Нагадаємо, що Центр підтримки бізнесу м. Одеса є частиною проекту “Мережа центрів підтримки бізнесу” за фінансової підтримки ЄС, спрямованого на підвищення конкурентоспроможності та рентабельності українських МСП шляхом надання консультацій та зміцнення потенціалу. Подібні Центри у рамках ініціативи «EU4Business» функціонують також в 15 областях України.

ТОВ «Епл Консалтинг»
вул. Велика Васильківська, 9/2,
бізнес-центр "Макулан", оф. 8,
01004, Україна, м. Київ
info@applecons.com.ua
Підписатися на розсилку

© ТОВ «Епл Консалтинг» -
2002-2018. Всі права захищені
Партнер ЕВА
MyCounter - счётчик и статистика