Кращі світові розробки і кейси ТОС на щорічній Світової конференції

У Чикаго відбулась щорічна Світова Конференція Theory of Constraints International Certification Organization «Шлях продуктивності». Традиційно конференція зібрала світові кейси впроваджень Теорії обмежень та свіжі розробки та доопрацювання методології ТОС. Традиційно Apple ConsultingÒ представили Україну на конференції. Познайомиться з цікавими інсайтами і кейсами можна в закритій групі в FB https://www.facebook.com/groups/toceurope/

Конференція цього року по-своєму особлива: підходу Теорії обмежень виповнюється 40 років, а найвідомішому світовому бізнес-роману Еліяху Голдратта «Мета» – 35 років. Нагадаємо, що зараз ця книга перекладена більш ніж на 30 мов світу і навіть видана у вигляді коміксів, спеціально для нового покоління читачів! А в минулому році книга була перекладена українською і видана видавництвом “Наш формат” Посилання

Сама Конференція була заснована автором Теорії обмежень Еліяху Голдраттом і була покликана поділитися інсайтами та новими розробками. Перед своєю смертю, в 2001 році, Еліяху Голратт сказав буквально наступне всім, хто був поруч з ним в лікарні: «Не перебувайте в моїй тіні. Встаньте на мої плечі». І так він передав процес розробки нових знань «Стоячи на плечах Гігантів». Зараз розробкою та доробкою Теорії обмежень займаються його учні та соратники, такі як Алан Барнард і Елі Шрагенхайм.

Цього року конференція проходила під девізом «Шлях продуктивності». Розповісти про свої кейси і нові розробки в області Теорії обмежень з’їхалися представники з 17 країн світу, а почути найсвіжіші інсайти – учасники з 43 країн світу. Цікаво, що корпорація Hitachi, яка 18 років успішно використовує різні додатки і рішення Теорії обмежень, в цьому році виступили спонсором конференції.

Вітаючи учасників, представник компанії зазначив, що їх win в цьому – це дати можливість іншим компаніям отримувати цінну інформацію про ТОС з перших вуст, а також – відкрити можливість їх інженерам партнерствувати в передачі знань іншим компаніям. Уявіть собі, наскільки глибокий рівень розуміння кожним членом команди принципів, інструментів і тонкощів ТОС!

В рамках Конференції TOCICO провів вибори нових членів Ради TOCICO, а завершенням конференції стало урочисте вручення нагород які щорічно присуджуються за кращі розробки і практичні досягнення в області Теорії обмежень: Lifetime Achievement Award і нової групи нагород TOC Excellence.

Цього року довічну нагороду за досягнення отримали Humberto R. Baptista і Steve Holt. ТОС-Компанією року стала Tata Advanced Materials Ltd. і Tata Steel. Нагорода за Процес безперервних вдосконалень ТОС POOGI пішла в Embraer і в Bajaj Electronics. Нагорода за регіональні досягнення в області ТОС отримана японцем Satoru Murakami. Нагорода за ТОС-продукт року (за симуляційні моделі) пішла Alan Barnard і його колезі Jaco-Ben Vosloo. Нагорода ТОС-практик в сфері освіти отримав Danilo Sirias. ТОС-практик в сфері охорони здоров’я – Jim Cox. ТОС-практик в сфері державного управління – Alfredo Mycue. ТОС-практик в особистому житті – Brian Delfield.

Наступна конференція відбудеться через рік в Парижі, Франція.

ТОВ «Епл Консалтинг»
вул. Велика Васильківська, 9/2,
бізнес-центр "Макулан", оф. 8,
01004, Україна, м. Київ
info@applecons.com.ua
Підписатися на розсилку

© ТОВ «Епл Консалтинг» -
2002-2018. Всі права захищені
Партнер ЕВА
MyCounter - счётчик и статистика