Вакансія офіс-менеджер(-ка), Помічник (-ця) керівника
21 Dec 2021

Консалтингова компанія Apple Consulting®, шукає професіонала на позицію Офіс-менеджер /Асистент керівника.

Ми – «спецприз» з 21-річною історією. Всі ці роки ми розриваємо існуючі шаблони про консалтинг, адже не працюємо як 99% ринку. Для наших клієнтів – відомих компаній ланцюга постачання – ми приносимо реальні гроші на розрахункових рахунках і в P&L компаній. «І навіть небо – не межа» – наш принцип роботи. До речі, до «того Apple» ми не маємо відношення J

Ключовий актив Apple Consulting®  –  це професійні та високоінтелектуальні члени команди, які вміють приносити клієнтам реальну цінність і які шалено люблять те, що роблять. Ми цінуємо та поважаємо один одного. В нашій команді панує відвертість, чесність, сумлінність, цілеспрямованість та ініціатива. Apple Consulting® – член Європейської Бізнес Асоціації та підписант Глобального договору ООН в Україні.

Ми шукаємо офіс-менеджера з функцією Асистента для СЕО компанії. Ця людина – наш тил. Основні обов’язки:

  1. підтримка та забезпечення безперервної роботи офісу та комфортної роботи всіх співробітників (від смачної кави до працюючого принтера)
  2. допомога консультантам у організаційних питаннях реалізації проектів та супровід відряджень (квитки, готелі, тощо)
  3. зустріч та прийом відвідувачів/партнерів, прийом вхідних дзвінків, кореспонденції тощо
  4. діловодство (накази, договори, первинна бухгалтерська документація, Клієнт-Банк тощо)
  5. оперативне вирішення питань на запит керівника
  6. підготовка зустрічей та нарад (від оренди зали, зустрічі гостей та забезпечення обіду до стенограми зустрічі)

Must have, якщо Ви від 1 року працювали на схожій позиції (офіс-менеджер, секретар, помічник), маєте вищу освіту, маєте класну усну та писемну українську/російську (англійська – буде перевагою), маєте розуміння основ ділового етикету, вправно користуєтесь Word/ Excel/PowerPoint та розумієте що робити з оргтехнікою.

Будемо раді прийняти в нашу команду / родину цікаву людину із чіткою системою цінностей, яка хоче професійно та особистісно розвиватися. Вітаємо у кандидата організаторські здібності, системність, самостійність у прийнятті рішень, аналітичний склад розуму, комунікабельність, гнучкість, пунктуальність.

Якщо Вам цікаво, будемо ради з Вами познайомитися. Надсилайте нам своє резюме з фото та з побажанням рівня з/п (в класичній хронологічній формі, із зазначенням досвіду та освіти), а також короткий супровідний лист. В листі розкрийте такі питання:

1) Розкажіть Ваші три сильні сторони та три риси характеру, які Ви вважаєте недоліками.
2) Опишіть стресову ситуацію на роботі, з якою ви стикалися? Як Ви з неї вийшли?
3) ТОР-3 улюблені книжки.

Резюме без супровідного листа та зазначення бажаного рівня заробітної плати не розглядаються. Розглядаємо кандидатів без прив’язки до статі. Резюме направляти на пошту info@applecons.com.ua 

ТОВ «Епл Консалтинг»
вул. Велика Васильківська, 9/2,
бізнес-центр "Макулан", оф. 8,
01004, Україна, м. Київ
info@applecons.com.ua
Підписатися на розсилку

© ТОВ «Епл Консалтинг» -
2002-2020. Всі права захищені
Партнер ЕВА
MyCounter - счётчик и статистика