23 роки з дня заснування Apple Consulting®
08 Nov 2023

В листопаді компанія Apple Consulting® святкує 23 роки із дня заснування компанії. «І навіть небо – не межа» – ключовий принцип роботи команди консультантів. За цей час компанія пройшла шлях від консультування із вдосконалення систем фінансового управління до побудови нових бізнес-моделей та ефективних ланцюгів постачання в різних галузях.  З вірою в Україну та нашу перемогу, наша команда продовжує роботу, після повномасштабного вторгнення рф допомагаючи українській економіці працювати, а українським компаніям досягати своїх цілей.   

Сьогодні це лідируюча консалтингова компанія України, яка надає повний спектр професійних послуг для підсилення ринкових позицій і суттєвого збільшення ефективності виробників, дистриб’юторів та роздрібних мереж. Серед клієнтів –  молочна компанія «Галичина», ювелірний дім «Сова», виробник аксесуарів для тиварин «Collar», виробник кормів для тварин «Кормотех», дистриб’ютор  « Берта Груп», фармацевтичні компанії «Віола», «Юрія-Фарм», виробник обладнання для видуву ПЕТ-тари «PET Technologies», виробник питної води IDSGroup («Моршинська»), виробник сирів «КОМО», виробник одягу для дітей «Bembi», виробник ліків «Біофарма» (STADA), мережі аптек «Фармація» (м.Одеса), Аптеки Запоріжжя та інші.

Apple Consulting® перша та єдина велика компанія, яка на професійному рівні впроваджує рішення Теорії Обмежень в Україні і в країнах Європи з 2005 року. «Події останніх років наочно показали, що наші клієнти більш стійкі до будь-яких зовнішніх потрясінь, адже ми імунізуємо їх майбутнє і це відбувається через побудову системної антикрихкої бізнес-моделі за допомогою підходів ТОС», – зазначила Партнер, СЕО Apple Consulting® Юлія Плієва.

Головний принцип роботи Apple Consulting® – на системній основні досягати постійного зростання Проходу, ROI, ROA, EBITDA бізнесу та ринкової капіталізації клієнтської компанії. «Ми не «малюємо» красиві звіти, що покриватимуться пилом на столах власників», – відзначає Партнер, СЕО Apple Consulting® Юлія Плієва. Для кожного клієнта наші консультанти розробляють індивідуальні рішення та проходять разом непростий шлях трансформації. Ключовий актив Apple Consulting®  –  це професійні та високоінтелектуальні члени команди, які вміють приносити клієнтам реальну цінність і які шалено люблять те, що роблять.

Apple Consulting® є пре-кваліфікованим Консультантом Європейського Банку Реконструкції та Розвитку (EBRD), партнером-консультантом Офісу з просування експорту (Export Promotion Office) при Міністерстві економічного розвитку і торгівлі України, а також членом Європейської Бізнес Асоціації та учасником Глобального договору ООН в Україні. Щорічно команда проходить навчання і удосконалює навички у фахівців і практиків Теорії обмежень світового рівня. Компанія є членом Світового співтовариства по Теорії обмежень TOCICO .

Завдяки ключовим партнерам – Києво-Могилянської бізнес-Школи (kmbs) та порталу безкоштовної онлайн освіти Prometheus, Apple Consulting® постійно ділиться своїм досвідом трансформацій компаній. Про шляхи трансформацій клієнтів Apple Consulting® можна прочитати на сторінках Forbes.

Напередодні Дня народження компанії партнерський проект з Запорізькою та Сумською ТПП України «Експертні консультації. Об’єднаний економічний фронт двох регіонів» було визнано фіналістом V конкурсу від Глобального Договору ООН в Україні «Партнерство заради сталого розвитку-2023» в категорії «Економічний розвиток». Це вже друга відзнака  діяльності компанії у досягнені цілей сталого розвитку ООН.

ТОВ «Епл Консалтинг»
вул. Велика Васильківська, 9/2,
бізнес-центр "Макулан", оф. 8,
01024, Україна, м. Київ
info@applecons.com.ua
Підписатися на розсилку

© ТОВ «Епл Консалтинг» -
2002-2024. Всі права захищені
Партнер ЕВА