Експертний проєкт для бізнесу, що реалізовано за підтримки Apple Consulting®, відзначено на Partnership for Sustainability Award 2023
19 Oct 2023

Проєкт «Експертні консультації. Об’єднаний економічний фронт двох регіонів» став фіналістом V конкурсу від Глобального Договору ООН в Україні «Партнерство заради сталого розвитку-2023» в категорії «Економічний розвиток». Цьогоріч на конкурс Partnership for Sustainability Award 2023 було подано 160 кейсів від компаній з 12 країн світу. Фіналістами та переможцями стали 84 з них. Переможців обрало незалежне журі, куди входили експерти зі США, Японії та Європи.

Проєкт «Експертні консультації. Об’єднаний економічний фронт двох регіонів» реалізовано Запорізькою та Сумською торгово-промисловими палатами України у межах Програми ООН із відновлення та розбудови миру за фінансової підтримки Європейського Союзу. Підписант Глобального Договору ООН Apple Consulting® – у числі партнерів і консультантів Проєкту.

На урочистому нагородженні фіналістів та переможців, Тетяна Сахарук, генеральна директорка ГД ООН в Україні, підтримала учасників: «Ми проводимо цю кампанію вп’яте, бо віримо, що разом можна досягати більших результатів. Ваші кейси показують, що Україна — це про людей, про підтримку тих, хто на війні, тих, хто повертається з війни, родин тих, хто не повернувся. Україна — це про зелене майбутнє. Ми повинні навчитися доносити це через зрозумілі для західного світу канали. Ви нам потрібні. Сподіваюся, що й ми зможемо принести користь вам і стати тим майданчиком, завдяки якому ваші сталі проєкти будуть оцінені вашими інвесторами. Впевнена, що разом ми зможемо залучити більше партнерів для відновлення нашої країни!».

Проект «Експертні консультації. Об’єднаний економічний фронт двох регіонів»  включав проведення 30-ти безкоштовних консультаційних онлайн-заходів впродовж двох місяців (осінь 2022 року) у форматі вебінарів, практикумів, а також майстер-сесій для спільного вирішення бізнес-завдань учасників. Онлайн-програма була сформована таким чином, щоб охопити найактуальніші питання для підприємців. Теми – податки, трудові правовідносини, антикризовий маркетинг, експорт, бренд і франшиза, форс-мажор, митні процедури, державні закупівлі в Україні та ЄС, digital-маркетинг, SMM, участь бізнесу в програмах відновлення України. До аудиторії вебінарів долучилися понад 1000 учасників – керівників малих та середніх підприємств Запорізького, Дніпропетровського, Сумського та інших регіонів. Всі матеріали доступні на постійній основі для загального кола слухачів.

Наразі проєкт продовжується. Підсумкова в цьому році серія вебінарів стартує 1 листопада і триватиме майже два місяці – до 22 грудня 2023 року. Як завжди, на учасників чекає насичена онлайн-програма освітніх заходів від досвідчених бізнес-консультантів.

Проект реалізовано в рамках програми «Об’єднаний економічний фронт двох регіонів» за підтримки ПРООН у межах Програми ООН із відновлення та розбудови миру за фінансової підтримки Європейського Союзу. Програму ООН із відновлення та розбудови миру (UN RPP) реалізують чотири агентства ООН: Програма розвитку ООН (ПРООН), Структура ООН з питань гендерної рівності та розширення прав і можливостей жінок (ООН Жінки), Фонд ООН у галузі народонаселення (UNFPA) і Продовольча та сільськогосподарська організація ООН (ФАО). Програму підтримують дванадцять міжнародних партнерів: Європейський Союз (ЄС), Європейський інвестиційний банк (ЄІБ), Посольство США в Україні, а також уряди Канади, Данії, Німеччини, Японії, Нідерландів, Норвегії, Польщі, Швеції і Швейцарії.

Усі кейси переможців і фіналістів конкурсу: https://bit.ly/3Qn4ykA
Електронний формат збірника із кейсами: https://bit.ly/3S5y3IW
Докладно про переможців і фіналістів: https://bit.ly/45vNxsI
Запис трансляції події: https://fb.watch/nLx-ymJKjE/

ТОВ «Епл Консалтинг»
вул. Велика Васильківська, 9/2,
бізнес-центр "Макулан", оф. 8,
01024, Україна, м. Київ
info@applecons.com.ua
Підписатися на розсилку

© ТОВ «Епл Консалтинг» -
2002-2024. Всі права захищені
Партнер ЕВА