Третій випуск програми ДТЕК «Енергія Лідера»

Зовсім нещодавно завершила навчання третя група випускників програми Academy DTEK, які навчалися за MBA-програмою «Енергія Лідера». Корпорації ДТЕК вже 6 років реалізує комплексну програму «Енергія знань», метою якої є виконання одного зі стратегічних завдань Корпорації – створення кадрового резерву та розвиток управлінців.

«Енергія знань» – це модульна програма корпоративного МВА, яка включає в себе оптимальне співвідношення теоретичної та практичної підготовки. Її слухачами є керівники середньої та вищої ланки, які мають професійний та управлінський досвід від п’яти років. Чотири з п’яти модулів «Енергія Лідера» останнього набору було проведено на базі Academy DTEK у Києві. П’ятий – в кампусі французької бізнес-школи INSEAD.

У якості викладачів та тренерів Програми виступають кращі практиків з різних галузей та напрямів. В рамках цієї програми викладачі Києво-Могилянської Бізнес-Школи, Партнери Apple Consulting Юлія Плієва та Андрій Колотов є авторами та викладачами Модуля «Операційний менеджмент». Цей модуль включає ключові засади операційного менеджменту та повний набір інструментів Теорії обмежень для суттєвого підвищення ефективності операційної діяльності та показати компліментарні інструменти такі як Lean, метод TPS, Ford тощо. Крім того, цього року слухачі отримали розширені інструменти вирішення управлінських дилем та усунення небажаних явищ, що дозволило пропрацювати рішення доволі складних питань (підвищення заробітної плати, звільнення певних людей, розробки інноваційних бізнес-напрямків тощо).

«Лідерами не народжуються, а стають! поставила собі на меті розвивати лідерів нового покоління. Для цього потрібне постійне навчання і самовдосконалення» – відзначають в  Academy DTEK.

ТОВ «Епл Консалтинг»
вул. Велика Васильківська, 9/2,
бізнес-центр "Макулан", оф. 8,
01004, Україна, м. Київ
info@applecons.com.ua
Підписатися на розсилку

© ТОВ «Епл Консалтинг» -
2002-2018. Всі права захищені
Партнер ЕВА
MyCounter - счётчик и статистика