Робота Apple Consulting під час війни
10 Mar 2022

За 20 років існування Apple Consulting, ми пройшли командою через фінансові кризи, революції та початок війні на Донбасі. 24 лютого 2022 року Російська Федерація підступно напала на Україну, почавши бомбардування мирних українських міст. З вірою в Україну та нашу перемогу, наша команда продовжує роботу, допомагаючи українській економіці працювати, а українським компаніям виробляти та доставляти до українців товари (особливо – життєво необхідні).  

Незважаючи на введений воєнний стан, команда консультантів, що може продовжувати роботу Apple Consulting, робить усе можливе, аби застосувати власний досвід та партнерські можливості задля допомоги українському бізнесу.

На час військового стану ми пропонуємо безкоштовно наш досвід і наші можливості у вирішенні багатьох нагальних питань і проблем, які виникли в поточних умовах. З нами можна консультуватись без обмежень по питаннях і дилемах щодо:  тимчасового обмеження/тимчасового закриття/релокації виробництва, касових розривів, порушених ланцюгів постачання, забезпечення сировиною, матеріалами, комплектуючими, логістики, управління запасами та розподілу готової продукції, втрати/скорочення/нестачі персоналу та виплати заробітної плати, тощо. Заявки можна залишати за посиланням: https://applecons.com.ua/ua/anketa-dlya-dopomogy/

На іншому «фронті» ми працюємо над тим, щоб консолідовано донести до світової спільноти необхідність закриття неба над Україною. Обмежуватись санкціями неможна, адже кожного дня гинуть тисячі українців, руйнуються наші дома та інфраструктура. Ціна часу, згаяного на сподівання того, що колись з колін підніметься російський народ – людські життя.

Віримо в Україну та нашу Перемогу! 

ТОВ «Епл Консалтинг»
вул. Велика Васильківська, 9/2,
бізнес-центр "Макулан", оф. 8,
01004, Україна, м. Київ
info@applecons.com.ua
Підписатися на розсилку

© ТОВ «Епл Консалтинг» -
2002-2020. Всі права захищені
Партнер ЕВА
MyCounter - счётчик и статистика