Зміни в Партнерстві Apple Consulting
20 Jan 2022

Керівник практики ТОС консалтингової компанії Apple Consulting, adjunct професор kmbs, Андрій Колотов завершив партнерство в Apple ConsultingÒ. Андрій сфокусується над продовженням першої в Україні комплексної Програми з операційної довершеності для виробничих та сервісних компаній «Операційна довершеність. ОpEх» в Києво-Могилянській Бізнес-Школі (kmbs).

Спільний проект «Операційна довершеність. ОpEх» від Apple Consulting та kmbs стартував в середині 2021року. «Проект є квінтесенцією багаторічного практичного досвіду нашої роботи з бізнесами. Це унікальна програма, що поєднує теорію, механіку кращих кейсів та практичний супровід впровадження. Після запуску ми з командою побачили, що Проект можна, та навіть треба поглиблювати, що потребує ще більше часу, ніж на етапі запуску, – зазначила Власник та СЕО Apple Consulting Юлія Плієва. – Оскільки основним фокусом Apple Consulting залишається допомога українським бізнесам в досягненні амбітних фінансових показників через реалізацію глибинних трансформаційних проектів, проект «ОpEх» надалі розвиватиметься без участі Apple Consulting».  

Подальший розвиток Програми з управлінського розвитку Києво-Могилянської Бізнес-Школи (kmbs«Операційна довершеність. ОpEх» здійснюватиме adjunct професор kmbs Андрій Колотов. Вже відкрито набір, навчання старує навесні 2022 року: http://opex.kmbs.ua.  

«Мій професійний фокус зараз спрямований на продовження роботи над «ОpEх» та трансформації його в ще глибший, практичний курс, що допоможе компаніям, які хочуть перейти на інший рівень розвитку операційної системи», – розповів adjunct професор kmbs Андрій Колотов.

Засновник Apple Consulting Юлія Плієва залишається єдиним власником з функцією СЕО. Apple Consulting надалі продовжує багаторічну співпрацю з Києво-Могилянською Бізнес-Школою (kmbs) в інших існуючих та нових проектах. В 2022 році на бізнесменів України чекають спільні авторські Програми управлінського розвитку та низка бізнес-заходів із залученням світових експертів і представників українських та міжнародних компаній. Відкриває бізнес-сезон Програма «Технологія створення Вирішальної Конкурентної Переваги (ВКП): базові принципи», що стартує 10 лютого 2022 року. Долучайтесь! Програма та реєстрація за посиланням

 

ТОВ «Епл Консалтинг»
вул. Велика Васильківська, 9/2,
бізнес-центр "Макулан", оф. 8,
01004, Україна, м. Київ
info@applecons.com.ua
Підписатися на розсилку

© ТОВ «Епл Консалтинг» -
2002-2020. Всі права захищені
Партнер ЕВА
MyCounter - счётчик и статистика