Підсумки останнього в 2014 році модуля для рітейлерів у рамках ювілейного бізнес- курсу «Фарт тут ні до чого »
01 Dec 2014

17-19 листопада 2014 року в kmbs в рамках ювілейного 10 -го сезону бізнес-курсу «Фарт тут ні до чого» пройшов останній в поточному році спеціалізований курс для мережевого роздробу і його постачальників (дистриб’юторів і виробників), що дає повний набір рішень та бізнес-процесів для суттєвого збільшення маржі з 1 кв. м (для рітейлу), маржі в цілому (для дистриб’юторів) та збільшення оборотності товарного запасу для обох сторін.

Даний модуль розроблений командою Apple Consulting © на підставі власного досвіду впровадження рішень ТОС в дистрибуції і мережевому рітейлі. Тому модуль не тільки пропонує вичерпну методологічну базу з обґрунтуванням конкретних змін у компаніях на підставі рішень ТОС, а й надає набір галузевих рішень, адаптованих під умови і реалії українського бізнесу. У всього бізнес- курсу «Фар тут ні до чого» всього дві конкретні цілі:

1) надати вичерпну інформацію методологічного та практичного характеру для забезпечення можливості учасникам самостійно впровадити запропоновані зміни; 2) кожна рекомендація бізнес-курсу орієнтована на можливість отримати більше фінансових результатів на існуючих активах учасників, саме тому особлива увага приділяється в рамках бізнес-курсу конкретними прикладами і нюансам впровадження рекомендованих змін.

Незмінним ведучим і Учителем більшості модулів бізнес-курсу «Фарт ту на до чого» є Андрій Колотов, партнер і керівник ТОС-практики Apple Consulting ©. Він також є Аудитором впровадження ТОС в більшості Проектів Apple Consulting ©, під чиїм керівництвом багато компаній досягли фінансового та ринкового прориву.

Відгуки деяких учасників курсу:

Вікторія Хитрук, генеральний директор ТОВ «Бембі» (виробництво – дистрибуція – рітейл)
Ми дізналися про ТОС всього за 2 місяці до проходження курсу. Нам порекомендував цей бізнес-підхід консультант з маркетингу, коли допомагав проводити ребрендинг і зіткнувся з проблемами в компанії. Після цього я прочитала книгу «Управлінський облік по ТОС » і зрозуміла, що це нам підходить. На курсі почула багато нових речей. Насправді вони добре відомі і навіть очевидні, але ми часто не сприймали їх серйозно. Тут я отримала матеріалізовану аргументовану форму, за допомогою якої чітко розумію, що з нашими проблемами далі робити. Наприклад, у нас вже давно є центральний склад, але ми раніше не розуміли повною мірою, який в ньому є потенціал і яку перевагу можна від цього отримати. Також ми додамо регулярність поставки і управління асортиментом.
Ми часто чули від клієнтів, що вони хочуть і чекають від нашої продукції та сервісу чогось більшого. Вони бачать, що ми намагаємося впровадити поліпшення, але це у нас виходить не так швидко. Тут на курсі я зрозуміла, що необхідно робити, щоб поліпшення давали свої плоди набагато швидше, а також, як визначити, чого ж саме від нас очікують клієнти.

Дмитро Потабенко, заступник директора з логістики, компанія «САВ Сервіс»

До курсу я неодноразово чув про Теорію обмежень. Прийшов сюди після одержання пропозиції по електронній пошті, зацікавила:

А) можливість практичного застосування теми курсу для вирішення питань управління ТЗ – це завжди актуально.

Б) можливість більш широкого застосування ТОС для системного поліпшення бізнес-процесів (те що ми постійно робимо, але не системно, у міру виникнення проблем)

Я зрозумів, що це може бути для нас корисно. Були очікування отримати нові практичні інструменти, які б доповнили ті, що ми використовуємо на даний момент, але не завжди від цього отримуємо бажані результати.

Мої очікування виправдалися, на диво, на дуже високий відсоток. Добре подана практична частина курсу, було багато прикладів. Звичайно, попереду ще багато роботи застосувати отриманий матеріал для вирішення завдань, що стоять перед нами, але попередньо мені все дуже сподобалося і все зрозуміло.

Що я б вже завтра застосовував у компанії: управління товарним запасом.

Роман Горобець, комерційний директор «Кам’яна квітка»

Частково ТОС ми вже намагаємося використовувати. Нам порадили цей бізнес-підхід консультанти. Ми вже проходили інші курси раніше, читали книги з Теорії обмежень, але розуміємо, що потрібно вчитися далі і підвищувати свою кваліфікацію. Мої очікування від курсу виправдалися на 75%. Ми – виробнича компанія, а тут більше йшлося про налаштування дилерської системи, тому мені трохи не вистачило рішень ТОС для виробництва. Але дуже сподобалося, коли ми розбилися по групах і працювали над практичними завданнями. Це була корисна практика для кожного учасника курсу, не залежно від сфери, в якій він працює.

11-ий сезон бізнес- курсу «Фарт тут ні до чого», як завжди – оновлений і доповнений практичними знаннями і новими модулями, очікуйте вже в кінці зими 2015 року та стежте за новинами на нашому сайті.

ТОВ «Епл Консалтинг»
вул. Велика Васильківська, 9/2,
бізнес-центр "Макулан", оф. 8,
01024, Україна, м. Київ
info@applecons.com.ua
Підписатися на розсилку

© ТОВ «Епл Консалтинг» -
2002-2024. Всі права захищені
Партнер ЕВА