Новий наклад легендарного бізнес-роману «Мета» (The Goal)
21 May 2023

Видавнитво Новий Формат видало новий наклад легендарного бізнес-роману «Мета» (The Goal) доктора Еліяху Голдрата. Книга доступна для замовлення за посиланням 

Книга «Мета» – це виробничий бізнес-роман Еліяху Голдратта. Твір побачив світ у 1984 році. Ця книга повністю змінила світовий бізнес-ланшафт. У ній Голдратт вперше поділився світом однією з найвідоміших методологій управління системами і організаціями – Теорією обмежень. «Мета» до сих пір входить в ТОП-10 книг – світових бестселерів зі стабільно високим попитом на протязі десятиліть. Входить до ТОП-3 книг Джеффа Безоса, засновника Amazon.com, яка, за його словами, істотно вплинула на організацію його компанії саме такий. У минулому році в США вийшла книга «Мета» у вигляді коміксів (графічний роман) як відповідь на глобальний тренд скорочення концентрації уваги на довгих текстах.

Нагадаємо, що «Наш Формат» має повну ліцензію на переклад і друк книги від правовласника. Правовласник – Goldratt 1 Ltd, яку очолює дочка автора Ефрат Голдратт-Ашлаг.  Екс-партнер і керівник практики Теорії обмежень Apple Consulting Андрій Колотов виступив спеціальним консультантом книги для дотримання всієї термінології і понять.

ТОВ «Епл Консалтинг»
вул. Велика Васильківська, 9/2,
бізнес-центр "Макулан", оф. 8,
01024, Україна, м. Київ
info@applecons.com.ua
Підписатися на розсилку

© ТОВ «Епл Консалтинг» -
2002-2023. Всі права захищені
Партнер ЕВА