Ініціативу pro bono в Україні підтримала Aple Consulting®
04 Nov 2019

Щоб посилити ефективність співпраці бізнесу з громадським сектором, команда Pro Bono Club Ukraine зібрала найкращі практики корпоративної соціальної відповідальності в Україні в перший каталог КСВ-ініціатив. Каталог було презентовано на European Pro Bono Summit, що нещодавно відбувся у Києві. Aple Consulting® долучилась до ініціативи pro bono в якості ментора проектів. Деталі про проект: https://probono.org.ua/home 

У каталозі представлено статистичний огляд сфери корпоративної соціальної відповідальності українських компаній, ключові інтереси компаній-менторів та приклади вже реалізованих КСВ-ініціатив українських компаній. Каталог планується оновлювати та доповнювати. Познайомитися с каталогом можна за посиланням: https://drive.google.com/file/d/1OKa10p2DJ_4oV_7sJEujAUy_1WQ2IqjD/view

Програма pro bono в Україні допомагає представникам громадського сектору отримати безкоштовну професійну підтримку чи консультацію від експертів корпоративного сектору. Це інвестиція знань, навичок та досвіду фахівцями у вирішення задач неприбуткової організації або покращення її діяльності. Основним результатом будь-якої pro bono підтримки є тривале покращення результатів організації. Культура такої допомоги вкрай важлива, оскільки  саме громадський сектор вирішує ті питання, що не належать до компетенції бізнесу чи влади, але надзвичайно сильно впливають на життя кожного.

Наразі ініціатива pro bono в Україні відкрита до співпраці. Ви можете сформувати свій запит та отримати консультацію чи взяти участь у спільному проекті з компанією/незалежними фахівцями. Також ви можете обрати послуги з доступних пропозицій від компаній та фахівців.

Концепція pro bono (лат. pro bono publico – для спільного блага) – це безоплатна професійна та експертна допомога, яка здійснюється для суспільного блага. Вперше ідея виникла в Америці наприкінці XIX століття, коли юристи почали консультувати малозабезпечене населення. В Європі така практика набула популярності у XIII-XIV ст. і фінансувалась державою. Згодом надавати свої послуги безкоштовно стали і перекладачі, піарники, бухгалтери та інші спеціалісти.

ТОВ «Епл Консалтинг»
вул. Велика Васильківська, 9/2,
бізнес-центр "Макулан", оф. 8,
01004, Україна, м. Київ
info@applecons.com.ua
Підписатися на розсилку

© ТОВ «Епл Консалтинг» -
2002-2020. Всі права захищені
Партнер ЕВА
MyCounter - счётчик и статистика