Apple Consulting® приєдналась до АСС
25 Oct 2019

Apple Consulting® приєдналась до Американської торговельної палати в Україні. Повністю поділяючи місію, бачення та принципи Палати, команда Apple Consulting® виступає за розвиток прозорого підприємництва та чесну конкуренцію, вважаючи це ключовими рушійними силами розвитку та зростання економіки України.

Американська торговельна палата в Україні – це неурядова неприбуткова організація, найстаріша міжнародна бізнес-асоціація України, що об’єднує провідних керівників та експертів. Це найбільші інвестори та міжнародні компанії, які працюють в Україні, роблячи значний внесок у формування українського бюджету та допомагають українцям реалізувати власний потенціал.

Аpple Сonsulting®  працює на ринку з 2000 року. Наразі є єдиною консалтинговою компанією в країнах Європи, яка орієнтована на забезпечення конкретних фінансових результатів (досягнення більш високого проходу, ROI, ROA, EBITDA бізнесу і ринкової капіталізації клієнтської компанії), та бере на себе відповідальність за свої рекомендації і в багатьох проектах працює на основі success fee-based.

«Ми ніколи не хотіли бути консультантами, які працюють на погодинних ставках і «малюють» звіти, які згодом покриваються пилом на столах в кабінетах власників і директорів компаній, – відзначає Партнер Apple Consulting® Юлія Плієва. – Це штовхнуло нас пошук сфер і методів консультування, які б приносили реальну цінність клієнтам – на розрахункових рахунках і в P&L компаній». 

Саме тому в якості основної методології, яка дозволяє приносити клієнтам реальну допомогу було обрано принципи, парадигма та рішення Теорії Обмежень (ТОС). Наразі Аpple Сonsulting® зберігає позиції єдиної великої консалтингової компанії в Європі по успішному впровадженню рішень ТОС.

З 2006 року є постійним членом сертифікаційної організації с Теорії обмежень ТОСICO.

З 2007 року компанія є постійним членом Європейської Бізнес Асоціації (ЕВА).

З 2016 року Apple Consulting® є пре-кваліфікованим консультантом EBRD.

ТОВ «Епл Консалтинг»
вул. Велика Васильківська, 9/2,
бізнес-центр "Макулан", оф. 8,
01004, Україна, м. Київ
info@applecons.com.ua
Підписатися на розсилку

© ТОВ «Епл Консалтинг» -
2002-2020. Всі права захищені
Партнер ЕВА
MyCounter - счётчик и статистика