«Мета. Процес безперервного покращення»
Українські компанії продовжуть робити одну помилку – намагатися завантажувати на 100% всі ресурси, щоб «всі в компанії працювали по максимуму», та ще й оцінювати окремо підрозділи/станки. В очікуванні більшого заробітку, компанії досягають протилежного. Ця контраверсійна думка є однією з ключових позицій Теорії обмежень та розкрита разом з детальною механікою зміни бізнес-парадигми у бізнес-романі «Мета». Книга, до речі, побачила світ ще у 1984 році.
"Зробити вибір: теорія обмежень"
Коли ти розумієш природу поведінки систем і те, що всі елементи в ній повʼязані, то виявляється, що завжди існує якийсь один, максимум два елементи системи, які визначають її продуктивність. Саме від них залежить буде процвітати ця система чи ні. Якщо так думати і так дивитися на свою компанію, то насправді не потрібно покращувати всі процеси, кожну ланку в своїй компанії або кожний департамент. Потрібно сфокусуватись на от цих двух визначальних факторах, які задають поведінку системи в цілому.
Також слухайте на:
Apple Podcasts: https://apple.co/3kh6hKQ
"Теорія обмежень. Супротив змінам"
Також слухайте на:
Apple podcasts: [https://apple.co/3nLjU6D]
Google podcasts: [https://bit.ly/3Uc4JiH]
Spotify: [https://spoti.fi/3m6sIDp]
Mixcloud: https://bit.ly/40xhs1X
"Конфліктні цілі в компанії: вплив на систему"
“Одне з очевидних рішень, коли ми маємо хронічний конфлікт в компанії – змінити людей в команді. Проблема такого рішення полягає в тому, що нова людина заходить в старі правила гри і має справу з старими kpi. Тому якщо ми зіштовхуємось з конфліктами всередині, потрібно шукати kpi, які провокують такі ефекти в системі”.
Слухати подкаст:
Apple podcasts: https://apple.co/3MwLqyc
Spotify: https://spoti.fi/40oO7aN
Google podcasts:
Mixcloud: https://bit.ly/4665GgZ
на сайті kmbs: https://bit.ly/3QNLLyU
вул. Велика Васильківська, 9/2,
бізнес-центр "Макулан", оф. 8,
01024, Україна, м. Київ
info@applecons.com.ua
2002-2023. Всі права захищені
