Бізнес-поради. Подкасти Радіо kmbs
Про бізнес, Теорію обмежень та цікаві кейси українських компаній слухайте в подкастах Києво-Могилянської Бізнес-Школи з Юлією Плієвою, adjunct professor kmbs,  засновником та CEO Apple Consulting®.

«Мета. Процес безперервного покращення»

Українські компанії продовжуть робити одну помилку – намагатися завантажувати на 100% всі ресурси, щоб «всі в компанії працювали по максимуму», та ще й оцінювати окремо підрозділи/станки. В очікуванні більшого заробітку, компанії досягають протилежного. Ця контраверсійна думка є однією з ключових позицій Теорії обмежень та розкрита разом з детальною механікою зміни бізнес-парадигми у бізнес-романі «Мета». Книга, до речі, побачила світ ще у 1984 році.


Також слухайте на:

Apple podcasts: https://bit.ly/3NI2qRA
Google podcasts: https://bit.ly/3rfFK3Q


"Зробити вибір: теорія обмежень"

Коли ти розумієш природу поведінки систем і те, що всі елементи в ній повʼязані, то виявляється, що завжди існує якийсь один, максимум два елементи системи, які визначають її продуктивність. Саме від них залежить буде процвітати ця система чи ні. Якщо так думати і так дивитися на свою компанію, то насправді не потрібно покращувати всі процеси, кожну ланку в своїй компанії або кожний департамент. Потрібно сфокусуватись на от цих двух визначальних факторах, які задають поведінку системи в цілому.
 


Також слухайте на:

Apple Podcasts: https://apple.co/3kh6hKQ
Google Podcasts: https://bit.ly/3SnqMSB"Теорія обмежень. Супротив змінам"

Співробітники в одній з компаній декілька місяців тихо саботували зміни в процесах, які були запропоновані власником та затверджені на всіх рівнях. І відбувалось це не тому що люди ліниві чи інертні. Виявилось, що люди настільки звикли до постійної зміни ідей власника, що виробили захисний колективний механізм. Вони починали щось робити тільки якщо власник не відступав від ідеї за 3-4 місяців. Таку ситуацію ми назвали «імунітет до змін» або в гіршому випадку, якщо всі зміни спущені «зверху» - «імунітет до власника».

Також слухайте на:

Apple podcasts: [https://apple.co/3nLjU6D]
Google podcasts: [https://bit.ly/3Uc4JiH]
Spotify: [https://spoti.fi/3m6sIDp]
Mixcloud: https://bit.ly/40xhs1X

"Конфліктні цілі в компанії: вплив на систему"

“Одне з очевидних рішень, коли ми маємо хронічний конфлікт в компанії – змінити людей в команді. Проблема такого рішення полягає в тому, що нова людина заходить в старі правила гри і має справу з старими kpi. Тому якщо ми зіштовхуємось з конфліктами всередині, потрібно шукати kpi, які провокують такі ефекти в системі”.Слухати подкаст:
Apple podcasts: https://apple.co/3MwLqyc
Spotify: https://spoti.fi/40oO7aN 
Google podcasts: 
Mixcloud: https://bit.ly/4665GgZ 
на сайті kmbs: https://bit.ly/3QNLLyU 

 
ТОВ «Епл Консалтинг»
вул. Велика Васильківська, 9/2,
бізнес-центр "Макулан", оф. 8,
01024, Україна, м. Київ
info@applecons.com.ua
Підписатися на розсилку

© ТОВ «Епл Консалтинг» -
2002-2024. Всі права захищені
Партнер ЕВА