Apple Consulting® приєднався до Глобального договору ООН
03 Dec 2020

Глобальний договір ООН (United Nations Global Compact) — найбільша в світі ініціатива корпоративної соціальної відповідальності, яка є транслятором Цілей сталого розвитку та діалоговою платформою для бізнесу, інвесторів, громадянського суспільства, трудових організацій, органів місцевого самоврядування та Уряду.

Наприкінці листопада Apple Consulting® став офіційним учасником Глобального договору ООН. Такий крок на шляху до сталого розвитку компанія зробила в рік 20-річчя з Дня свого заснування. 

Apple Consulting® повністю розділяє 17 Цілей Сталого розвитку ООН 2030 та своєю роботою наближає Україну до виконання Цілі №8 «Сприяння поступальному, всеохоплюючому та сталому економічному зростанню, повній і продуктивній зайнятості та гідній праці для всіх» (“Decent Work and Economic growth”). Горді доєднатись до Глобального Договору ООН у 2020 році та ще більше фокусувати зусилля до виконанні Цілі №8.

Допомагаючи організаціям бути значно ефективнішими з ринкової та фінансової точки зору, переводячи їх на нові рівні осмислення і бізнес-діяльності, Apple Consulting® сприяє поліпшенню економіки країни в цілому. Адже стійке економічне зростання компаній сприяє інноваціям, створює додаткові гідні робочі місця і покращує рівень життя регіону. За оцінками Міжнародної організації праці, у світі через зростання безробіття майже половина робочої сили на всіх континентах ризикує втратити кошти для існування.

«Усі 20 років роботи Apple Consulting® ми виконуємо наше завдання – прискорюємо глибинну трансформацію українських бізнесів, що вносить вклад у якісну акселерацію економіки України в цілому. Але цього недостатньо. Саме тому наступні роки ми будемо виконувати це завдання на новому рівні, долучившись до усіх можливостей і інструментів Глобального Договору ООН, взявши зобов’язання досягати Ціль №8 (“Decent Work and Economic Growth”) серед 17 Цілей Сталого розвитку 2030 і додати тим самим декілька додаткових відсотків у ВВП України, —  підкреслила Партнер та СЕО Apple Consulting® Юлія Плієва.

Приєднавшись до Глобального договору ООН, компанія заручилась підтримкою міжнародної спільноти, яка допоможе інтегрувати принципи сталого розвитку у діяльність українських компаній та акселерує виконання Цілей Сталого Розвитку ООН 2030. 

 

ТОВ «Епл Консалтинг»
вул. Велика Васильківська, 9/2,
бізнес-центр "Макулан", оф. 8,
01004, Україна, м. Київ
info@applecons.com.ua
Підписатися на розсилку

© ТОВ «Епл Консалтинг» -
2002-2020. Всі права захищені
Партнер ЕВА
MyCounter - счётчик и статистика