20 років в інтелектуальному бізнесі
09 Nov 2020

20-річчя з дня заснування святкує в листопаді компанія Apple Consulting®. «І навіть небо – не межа» ключовий принцип роботи команди. За цей час компанія пройшла шлях від консультування із вдосконалення систем фінансового управління до побудови нових бізнес-моделей та ефективних ланцюгів постачання в різних галузях. Сьогодні це лідируюча консалтингова компанія, яка надає повний спектр професійних послуг для підсилення ринкових позицій і суттєвого збільшення ефективності виробників, дистриб’юторів та роздрібних мереж.

«Зараз, коли за нашими плечима вже дві революції, три економічні кризи, продовжуються війна та пандемія, я можу впевнено сказати, що наші клієнти більш стійкі до таких зовнішніх потрясінь, адже ми імунізуємо їх майбутнє і це відбувається через побудову системної антикрихкої бізнес-моделі за допомогою підходів ТОС», – зазначила Партнер, СЕО Apple Consulting® Юлія Плієва.

Головний принцип роботи Apple Consulting® – на системній основні досягати постійного зростання Проходу, ROI, ROA, EBITDA бізнесу та ринкової капіталізації клієнтської компанії. «Ми не «малюємо» красиві звіти, що покриватимуться пилом на столах власників», – відзначає Партнер, СЕО Apple Consulting® Юлія Плієва. Для кожного клієнта наш спецназ розробляє індивідуальне рішення та проходить разом непростий шлях трансформації.

Ключовий актив Apple Consulting®    це «спецназ» – професійні та високоінтелектуальні члени команди, які вміють приносити клієнтам реальну цінність і які шалено люблять те, що роблять.

Apple Consulting® перша та єдина велика компанія, яка на професійному рівні впроваджує рішення Теорії Обмежень в Україні і в країнах Європи з 2005 року.

Apple Consulting® є пре-кваліфікованим Консультантом Європейського Банку Реконструкції та Розвитку (EBRD), партнером-консультантом Офісу з просування експорту (Export Promotion Office) при Міністерстві економічного розвитку і торгівлі України, а також членом Європейської Бізнес Асоціації та Американської торгівельної палати в Україні. Щорічно команда проходить навчання і удосконалює навички у фахівців і практиків Теорії обмежень світового рівня. Компанія є членом Світового співтовариства по Теорії обмежень TOCICO .

Завдяки ключовим партнерам – Києво-Могилянської бізнес-Школи (kmbs) та порталу безкоштовної онлайн освіти Prometheus, Apple Consulting® постійно ділиться своїм досвідом трансформацій компаній.

Про шляхи трансформацій клієнтів Apple Consulting® можна прочитати на сторінках Forbes.

ТОВ «Епл Консалтинг»
вул. Велика Васильківська, 9/2,
бізнес-центр "Макулан", оф. 8,
01004, Україна, м. Київ
info@applecons.com.ua
Підписатися на розсилку

© ТОВ «Епл Консалтинг» -
2002-2020. Всі права захищені
Партнер ЕВА
MyCounter - счётчик и статистика