Apple Consulting® підтримали унікальний освітній проект «Агрокебети»
05 Feb 2020

У відповідь на кадрову проблему в агросекторі та гостру потребу в мультифункціональних співробітниках, агрокомпанії України об’єдналися, і в 2019 році створили унікальну магістерську програму «Агрокебети». Ініціатором виступила Асоціація «Український клуб аграрного бізнесу» (УКАБ), і проект підтримали найбільші агрокомпанії України. Студенти отримуватимуть знання не тільки від кращих викладачів з України та іноземних фахівців, а й постійно спілкуватимуться з менторами з менеджменту. Проект підтримала компанія Apple Consulting®, і в 2019-2020 навчальному році студенти проекту «Агрокебети» зможуть прослухати авторський курс «Сучасні підходи та інструменти менеджменту» від Юлії Плієвої, Партнера та СЕО Apple Consulting®.

Метою програми «Агрокебети» є підготовка фахівців нового формату для агробізнесу, так званих «farm managers» або «польових командирів», які володіють універсальними знаннями одночасно в сфері агрономії, тваринництва, аграрної інженерії та бізнес-менеджменту.

«Сьогодні дуже важливо донести молодим людям, що агро – це не фуфайка і кирзові чоботи, а в першу чергу, сучасні технології, які змінюють світ і це реально круто, – підкреслює ідеолог проекту« Агрокебети» Алекс Ліссітса, президент асоціації «Український клуб аграрного бізнесу», генеральний директор ІМК».

Програма розрахована на всіх, хто хоче працювати в агросекторі, в не залежності від віку та напрямку базової освіти. Однією з переваг участі в програмі є супровід топ-менеджера агрокомпанії впродовж всього проекту. Також серед викладачів програми – представники агробізнесу, ментори проекту, зіркові закордонні та українські спікери, викладачі-практики університетів України. Керуючим органом програми є Наглядова рада, яка складається з числа публічних осіб і менторів проекту.

«Ми з радістю підтримуємо якісні освітні проекти, особливо в пріоритетній для нашої країни галузі – агросекторі. Маючи таку базу рафінованих знань, випускникам буде легко вибудувати всі процеси в компанії. Це не про економію ресурсів, це про можливість для агробізнесу вийти на принципово інший рівень розвитку, – зазначила Юлія Плієва, Партнер і головний виконавчий директор Apple Consulting®. – Ми раді, що є такі компанії як ІМК, які працюють з кореневою проблемою і реалізують такі амбітні проекти, які змінюють не тільки парадигму цілої галузі, а й у майбутньому, впевнена, матимуть  позитивний вплив на розвиток всієї країни».

Проект реалізується завдяки передовим аграрним компаніям: Corteva Agriscience ™, МХП, New Holland Agriculture, IMMER Group, Agroprosperis, ІМК, Bayer, Cygnet, Gals Agro, Kernel, LNZ Group, Agrein, Лімагрейн Україна, HORSCH, AgroHub, SmartFarming. Юридична підтримка проекту забезпечується компанією Arzinger. Освітні партнери проєкту: Науково-методичний центр вищої та фахової передвіщої освіти, PricewaterhouseCoopers (PWC) та Apple Consulting®. Планується, що навчальний курс стане платформою для подальшої мультиплікації на всі навчальні заклади аграрного напрямку в Україні.

Деталі проекту на сайті: https://agrokebety.com

 

 

ТОВ «Епл Консалтинг»
вул. Велика Васильківська, 9/2,
бізнес-центр "Макулан", оф. 8,
01004, Україна, м. Київ
info@applecons.com.ua
Підписатися на розсилку

© ТОВ «Епл Консалтинг» -
2002-2020. Всі права захищені
Партнер ЕВА
MyCounter - счётчик и статистика