Tinder для бізнесу: де шукати фінансування та експертів для свого бізнесу
29 Jan 2020

В Україні запущена онлайн-платформа для підприємців www.merezha.com.ua, де представники малого та середнього бізнесу можуть знайти можливості для фінансування свого бізнесу, а також підібрати консалтингову або технічну підтримку зовнішнього консультанта. За словами розробників, принцип роботи Merezha нагадує відому платформу для онлайн-знайомств Tinder, тільки в бізнес-середовищі. «Між компанією та консультантом повинна виникати «хімія» на рівні людей, – відзначили розробники проекту».

Інформація на платформі представлена ​​у вигляді коротких відео від експертів та кейсів проектів. Підприємець може описати своє бізнес-завдання (наприклад, пошук нових клієнтів, оцінка готовності до експорту, запуск франшизи, автоматизація процесів), а сервіс підбере відповідних експертів та покаже їх 20-секундні відеопрезентації. Фахівця можна додати у «обране», вивчити його бізнес-кейси, дізнатися про найближчі заходи з його участю. Для зв’язку з ним потрібно заповнити форму та розповісти про свою компанію: вказати галузь, кількість співробітників та оборот, а також детально описати бізнес-виклики. Перед новим інструментом стоїть амбітне завдання – сформувати культуру ведення бізнесу, збільшити кількість перевірених, надійних експертів і підвищити загальний рівень консалтингу.

Проект реалізований в рамках ініціативи Європейського союзу для країн Східного партнерства (EU4Business) «Прямуємо разом!». Реалізацією ініціативи в Україні займається Європейський банк реконструкції та розвитку. Мета платформи – вивести українські підприємства на новий рівень шляхом залучення Центрів підтримки бізнесу і бізнес-експертів. Планується, що Merezha стане простором для взаємодії основних гравців ринку та  ефективним інструментом для побудови культури ведення бізнесу, а також зробить бізнес-послуги персоналізованими і доступними для кожного підприємця.

На презентації платформи в Unit.City, Павло Вдович, спеціаліст проектів Групи підтримки малого бізнесу ЄБРР в Україні зазначив, що розробка концепту, тестування і вдосконалення елементів платформи проходили при активному залученні її майбутніх учасників. При підготовці були проведені глибинний аналіз потреб ринку та інших онлайн-ресурсів, які допомагають підприємцям в Україні. Аудиторією платформи Merezha є середні і малі підприємства, а також стартапи, оскільки саме вони створюють робочі місця, конкуренцію на ринку і закладають фундамент здорової економіки країни. В майбутньому онлайн-платформа Merezha планує відкрити доступ до даних про стан малого і середнього бізнесу в Україні.

Для користувачів вже доступна база фахівців для вирішення 50 бізнес-завдань. Але зараз Платформа працює в тестовому режимі: формується критична маса консультантів. Автори платформи допомагають експертам заповнювати профілі і описувати кейси. Спочатку будуть додавати експертів від ЄБРР, з часом почнуть розглядати і інших фахівців. Одними із перших експертів на Платформі представлено пре-кваліфікованого консультанта ЄБРР – Apple Consulting® https://www.merezha.com.ua/experts/45 

 

ТОВ «Епл Консалтинг»
вул. Велика Васильківська, 9/2,
бізнес-центр "Макулан", оф. 8,
01004, Україна, м. Київ
info@applecons.com.ua
Підписатися на розсилку

© ТОВ «Епл Консалтинг» -
2002-2020. Всі права захищені
Партнер ЕВА
MyCounter - счётчик и статистика