Щорічна Зуcтріч дистриб’юторів компанії Danfoss
18 Feb 2020

У Києві відбулася щорічна зустріч дистриб’юторів Danfoss Україна, де обговорили поточні проблеми та плани, а також відзначили спільні результати та перспективні напрями подальшого розвитку. Компанія Danfoss – датська компанія, виробник теплової автоматики, холодильної техніки, приводної техніки та промислової автоматики. Свою стратегію компанія будує на тісній співпраці із компаніями-партнерами, завдяки цьому впродовж трьох останніх років досягнуто двозначне зростання теплового сегмента Danfoss в Україні. До участі у дискусійний панелі у якості експерта було запрошено Андрія Колотова, партнера, Керівника практики ТОС Apple Consulting® Adjunct professor Києво-Могилянської Бізнес-Школи.

«Український офіс компанії демонструє найкращу динаміку зростання у Східній Європі. Цьому сприяють як значний потенціал модернізації фізичної інфраструктури в Україні, так і якість рішень та підтримки, які Danfoss пропонує своїм клієнтам», — наголосив під час свого виступу Андрій Берестян, Генеральний директор Danfoss Україна.

Компанія ставить собі за мету стати світовим лідером переходу до енергоефективних будівель та «зеленого» централізованого теплопостачання. На шляху до реалізації цієї мети, на додачу до провідних позицій у виробництві інженерних компонентів та рішень, компанія завершує розробку комплексу програмного забезпечення для всіх складових макросистеми централізованого теплопостачання: генерації, транспортування та споживача (будівель). Основною перевагою від впровадження цих рішень для теплопостачальних організацій буде зниження операційних витрат та висока якість послуги завдяки оптимізації виробництва, зниженню пікових навантажень, гідравлічному балансуванню мереж тощо.
Під час дискусійної панелі «Досвід керування складом» мова йшла про актуальну проблему для всього ланцюгу постачання – надлишок залишків й, водночас, нестачу потрібних позицій. Участь у дискусії взяли Олексій Северин, Комерційний директор Ekol Logistics Україна та Андрій Колотов, Партнер і керівник практики Теорії обмежень Apple Consulting®. Промовці відзначили, що ця проблема могла б вирішуватись з двох боків: точністю прогнозування попиту та, з іншого боку, надійністю й швидкістю поповнення запасів. «Але ви ніколи не зможете вгадати точно, чого потребуватиме клієнт саме сьогодні. Водночас, керувати часом поповнення ви можете легко та ефективно», — відзначив Андрій Колотов.

Система прискорення товарного потоку завдяки поповненню кожної позиції в кожній з локацій побудована за логікою Теорії обмежень (ТОС). Вона дозволяє понизити аутсток й значно підвищити продажі. «Одному з наших клієнтів таким чином вдалося вивільнити 15 млн грн із товарних запасів, — відзначив Олексій Северин. — Крім того, така система дозволяє  додатково зменшити витрати на логістику. Це значно простіше та ефективніше для всього ланцюга постачання, ніж ганятися за мікрооптимізацією на складах». З деталями реалізації такої системи промовці порадили ознайомитись в книгах Еліягу Ґолдрата «Я так і знав» (для дистрибуції й роздрібних продажів) та «Ціль» (для виробництва).   

Офіційна частина заходу завершилася відзначенням та нагородженням досягнень компаній-партнерів.

ТОВ «Епл Консалтинг»
вул. Велика Васильківська, 9/2,
бізнес-центр "Макулан", оф. 8,
01004, Україна, м. Київ
info@applecons.com.ua
Підписатися на розсилку

© ТОВ «Епл Консалтинг» -
2002-2020. Всі права захищені
Партнер ЕВА
MyCounter - счётчик и статистика