Закінчено дію безкоштовного Help line для керівників
12 Jun 2020

Безкоштовний Help line (з 16 березня) від Apple Consulting® забезпечив професійну допомогу власникам та топ-менеджерам різних компаній всіляких галузей у такий важкий час як карантин та після-карантинна стагнація. Help Line працював у режимі «швидкої допомоги» non-stop протягом усього карантину. За цей час ми допомогли десяткам виробників, дистриб’юторів та роздрібних мереж не зробити фатальні помилки, не скоротити людей, не поставити під загрозу якість продуктів та сервісів для клієнтів, не заплутатись у причинах та наслідках, не панікувати в умовах дефіциту грошових коштів та збалансувати ситуацію, а головне – іммунізувати компанії на після-карантинний період.

Apple Consulting® продовжує працювати в штатному режимі і продовжує допомагати Вашому бізнесу не тільки з гідністю переживати ці часи, а й мудро зростати навіть зараз.

Як завжди, Ви можете скористатися нашою експертизою в галузях переведення Вашого Supply Chain та Operations на нову швидкість, адже саме швидкість зараз допомагає компаніям не втрачати. За останні роки ми набули великий досвід у складних продажах B2B та реалізації пропозицій цінності для Ваших клієнтів, що демонструє суттєві збільшення продажів навіть на падаючих ринках. Наші рекомендації та допомога у їх втіленні допомагає виробникам, дистриб’юторам та роздрібним мережам збільшувати EBITDA, ROI та грошові кошти на рахунках компаній та в кишенях засновників.

Ми не надаємо такі послуги безкоштовно, але відповідальність за наші рекомендації дозволяє нам прив’язувати більшу частину нашого гонорару до дельта результату, який Ви отримаєте з нами.

Також, Ви завжди можете працювати з нами як з пре-кваліфікованим консультантом ЄБРР під егідою та за допомогою (консультативною і фінансовою) ЄБРР. На платформі Merezha Ви можете не тільки познайомитись з нами ближче, а й знайти для себе інших консультантів для вирішення Ваших завдань: https://www.merezha.com.ua/tasks/carousel/837?expertId=45.

ТОВ «Епл Консалтинг»
вул. Велика Васильківська, 9/2,
бізнес-центр "Макулан", оф. 8,
01004, Україна, м. Київ
info@applecons.com.ua
Підписатися на розсилку

© ТОВ «Епл Консалтинг» -
2002-2020. Всі права захищені
Партнер ЕВА
MyCounter - счётчик и статистика