Анонс управлінських Програм по Теорії Обмежень у kmbs
12 Jun 2019

У Києво-Могилянської бізнес-школі завершився спільний з Apple Consulting® Сезон Короткострокових Програм Управлінського Розвитку. У першому сезоні 2019 року для бізнес-аудіторії було представлено чотири одноденні Інтенсиви, розроблені виключно для аудиторії kmbs. На осінь 2019 року заплановано ще багато цікавих та змістовних Програм та подій.

Вже традиційно, кожна з програм розкриває для слухачів тонкощі логіки Теорії обмежень, надаючи методологічні знання та кейси у певному операційному середовищі: ритейл, дістрибуція, виробництво, управління проектами тощо. 

Цього Сезону для аудиторії було представлено дві вузькоспеціальні програми: для виробників, що працюють під замовлення та дистрибуції/ритейлу. Більш ширшими стали програми, що розкривають метрологію Інструментів процесів мислення Теорії обмежень, а також метрологію розробки Вирішальної конкурентної переваги. 

Вже восени заплановане проведення цих одноденних програм. Оновлені дати: 

27 вересня – Технологія створення вирішальної конкурентної переваги. 

9 жовтня – Роздріб та дистрибуція 4.0 – життєво можливі зміни в управлінні товарним потоком.   

5 листопада – Не серфінг, а дайвин – процеси мислення для прійняття рішень. 

27 листопада – Виробникам: своєчасне та швидке виконання замовлень. 

Цього сезону також було проведено авторські короткострокові МВА програми від Партнера та Керівника практики Терії обмежень Apple Consulting® Андрія Колотова. Водночас Юлія Плієва, СЕО та Партнер  Apple Consulting® неодноразово виступала з практичними кейсами у якості запрошеного експерта на довгострокових Програмах  Управлінского розвитку, зокрема, «Школі маркетингу» та «Менеджмент: мистецтво прийняття рішень». 

 

ТОВ «Епл Консалтинг»
вул. Велика Васильківська, 9/2,
бізнес-центр "Макулан", оф. 8,
01004, Україна, м. Київ
info@applecons.com.ua
Підписатися на розсилку

© ТОВ «Епл Консалтинг» -
2002-2020. Всі права захищені
Партнер ЕВА
MyCounter - счётчик и статистика