Наші клієнти

Опис проекту

Рекомендація

Ювелірний Дім SOVA
Опис завдання проблемної зони

Рекомендаційний лист
Київ, 16 листопада 2020 року

Ювелірний Дім SOVA – це компанія, що об’єднує власне виробництво, мережу власних магазинів SOVA та love you і дистрибуцію всією Україною. Унікальність нашого Ювелірного дому полягає у власних витончених дизайнах та регулярних оригінальних колекціях, які можна купити виключно у нашій власній ювелірній мережі. Але при цьому партнери компанії – інші ювелірні бутіки зі всій України можуть замовити у нас різні якісні вироби власного виробництва.

Співробітники дистрибуції нашої компанії відвідали тренінги з ТОС від  Apple Consulting®, захопились ідеєю запровадження даної методології у нас в компанії. Протягом року з того моменту нами самостійно запроваджувались деякі елементи, але ми прийшли до висновку, що власними силами ми не зможемо якісно застосувати ТОС. Так ми прийшли до рішення залучити спеціалістів. Найкращими на ринку, на наш погляд, є Apple Consulting®.

Офіційно ми звернулися до Apple Consulting® влітку 2018 року із запитом на покращення системи управління асортиментом та запасами в дистрибуції. Консультанти провели безкоштовну експрес-діагностику, презентували нам результати і ми були вражені глибиною підходу Apple Consulting® ще навіть на безкоштовному етапі, а також – великим нерозкритим потенціалом в нашій компанії, який нам показали консультанти.

Влітку 2019 року ми уклали 1,5 річний контакт на професійну допомогу Apple Consulting® задля впровадження ТОС у дистрибуції і власному виробництві задля прискорення товарного потоку. Запуск нових колекцій, збільшення впізнаваності бренду, відкриття нових магазинів призвело до надмірної завантаженості виробництва. Діюча система замовлень та управління пріоритетами на виробництві призвели до збільшення термінів виконання замовлень. Обіцяючи 45 днів для виконання замовлення ми інколи не могла виконати замовлення за 60 днів. Попит перевищував пропозицію і ця ситуація не змінилась з початком пандемії коронавірусу.

Наші консультанти почали допомагати нам крок за кроком долати труднощі. У серпні-вересні 2019 року ми провели глибокий спільний процес планування змін. Визначила асортимент, який ми гарантуємо на складі, і той, який – тільки під замовлення. Спланували пакет змін у виробництві. Першим кроком стало придушення замовлень та суттєве зниження незавершеного виробництва. З листопада 2019 року ми з нашими консультантами змінили систему запуску замовлень у виробництві, отримали кольорову статистику та пріоритети у виробництві.

Швидко підтвердили припущення про місце ресурсу з обмеженою потужністю і стали витягати потужності звідти. Вже у лютому 2020 року ми помітили збільшення швидкості виконання замовлень, та значне (вдвічі) зменшення незавершеного виробництва.

Карантин 2020 року уповільнив зміни. У червні 2020 року ми мали розпочинати роботу виробництва повторно запускаючи процеси, які вже раніше вже працювали. Робота, яка спільно з нашими консультантами була зроблена до карантину, дозволила нам з розуміння та глибоким аналізом стартувати у період після карантину. Ми стабілізували показник MLT (manufacturing lead time) на рівні 14-15 днів, знизили розмір залишків ще у більшому об’ємі, ніж на початку року.

Гарним для нас результатом також стало покращення умов поповнення залишків власного роздробу. Більш часті замовлення та більш швидке поповнення позитивно відобразилися на наших продажах та обертаємості.

Також, ми відмічаємо збільшення прибутковості бізнесу, за що наші консультанти вже отримали перший бонус.

Ми щиро вдячні команді Apple Consulting® за глибокий професійний підхід, за непохильність у власних рішеннях, принципах та досвіді. Маємо визнати, що Apple Consulting® – жорсткі перемовники, але мають витримку, димломатичність, тактовність і неодмінно враховують інтереси клієнта.

За спільний рік роботи усі ключові члени нашої команди, включаючи власників, суттєво підняли власний рівень розуміння підходів і інструментів ТОС. А для нас це вкрай важливо, адже ми надалі поглиблюємо використання ТОС у нашому бізнесі.

Ми раді таким впевненим консультантам і розраховуємо на подальші спільні прориви і великі бонуси для нас і для Apple Consulting®.

Співвласник ЮД SOVA Людмила Сова
Виконавчий директор Степан Слинчук

 

Всі клієнти
ТОВ «Епл Консалтинг»
вул. Велика Васильківська, 9/2,
бізнес-центр "Макулан", оф. 8,
01024, Україна, м. Київ
info@applecons.com.ua
Підписатися на розсилку

© ТОВ «Епл Консалтинг» -
2002-2024. Всі права захищені
Партнер ЕВА