Про нас
Команда
 
Юлія Плієва

Партнер, Генеральний директор
Спеціалізація / Сильні cторони

стратегічний менеджмент, продажі та маркетинг, системне мислення, уміння знаходити взаємовигідні рішення (win-win).

Професійний досвід

З 1997 року – очолила сімейну компанію «АЛБОТЕК» з оптової торгівлі нафтопродуктами. Підприємницька хватка дозволила не тільки наростити продажі, але й увійти в роздрібний нафтобізнес відповідно до самостійно розробленої унікальної на той момент бізнес-моделі.

З 1999 року – робота в міжнародній консалтинговій компанії Dr. Wieselhuber & Partner GmbH (Мюнхен) в якості старшого консультанта. Участь у проектах сприяння Фонду державного майна України в процесах приватизації; участь у створенні СП з Creditreform в Україні з надання кредитних довідок про контрагентів; реалізація низки проектів для українських компаній по розробці маркетингових і продуктових стратегій.

З 2001 року – генеральний директор Apple Consulting®.

З 2003 року – власник Apple Consulting®.

Освіта

Київський Національний Економічний університет, факультет «Міжнародної економіки і права», диплом з відзнакою Магістра економіки в галузі управління міжнародним бізнесом зі знанням іноземних мов. При вступі до магістратури отримала найвищий бал, за що була відзначена деканом факультету паном Лук’яненко Д.Г.

Додаткова освіта

2005-2006 роки: Програма «TOC Application Expert Program in TOC Operations & Distribution Management» в Goldratt Schools.

2006 рік: Програма «ТОС Sales and Marketing in b2b» в компанії SFS Co. (Solutions For Sales Company), Голандія.

2007 рік: міжнародна сертифікація TOCICO (Міжнародна сертифікаційна організація з Теорії обмежень) по Інструментам процесів мислення (Jonah Program) і всім операційним додаткам ТОС.

2012 рік: Міжнародна програма The Odyssey (розроблена одним з кращих учнів Доктора Е.Голдратта – Аланом Барнардом, з метою поглиблення знань в області процесів мислення ТОС); (Ізраїль)

2013: Міжнародна програма The Odyssey (робота в якості ТОС-експерта) (Бразилія).

Досягнення для клієнтів компанії Apple Consulting®

Окрім питань стратегічного розвитку та операційного управління самої компанії, Юлія постійно бере участь або в якості консультанта, або в якості Аудитора в консалтингових проектів Apple Consulting®. Детально про результати проектів для клієнтів Apple Consulting® можна дізнатися тут: розділ “Наші клієнти”.

Особисті досягнення

– Автор і викладач єдиної в Україні комплексної програми з вивчення Теорії обмежень «Фарт тут ні до чого» у Києво-Могилянській бізнес школі (kmbs) з 2006 року. Також, є викладачем МВА kmbs.

– Переможець у номінації «Молодий Підприємець року в Україні» на міжнародному конкурсі Ernst & Young “Підприємець Року в Україні 2007».

– Два роки поспіль перебуває в десятці кращих бізнес-леді країни за версією Companion Group, 2008 і 2009 рік.

– Учасник Європейського Форуму молодих лідерів «Соціальна єдність без кордонів», BMW Stiftung Herbert Quandt, 2009 рік, а також – постійний член Alumni BMW Stiftung.

– Учасник семінару Aspen «Відповідальне лідерство», організованого Американським Інститутом Aspen за підтримки Фонду Віктора Пінчука, 2012 рік. Член Aspen-спільноти в Україні та член Асоціації Aspen.

– Автор численних публікацій в ділових і спеціалізованих ЗМІ України (Forbes, «Бізнес», «ІнвестГазета», «Компаньйон», «Стратегії», ін.), Веде кілька авторських колонок («Київстар Бізнес Дайджест», «Ліга Бізнес Інформ», WoMo), постійний доповідач на різних професійних конференціях.

– Автор і ведучий on-line відео-курсів “Введення в ТОС і Процеси мислення як потужний підхід до управління бізнесом”, “Маркетинг: розробка та продаж пропозиції цінності”, “СМС – Система Менеджменту Ситуацій” першого в Україні on-line порталу безкоштовної освіти Prometheus

Захоплення
музика fado, азартні ігри, готелі, висока кухня
 
 
 
ТОВ «Епл Консалтинг»
вул. Велика Васильківська, 9/2,
бізнес-центр "Макулан", оф. 8,
01004, Україна, м. Київ
info@applecons.com.ua
Підписатися на розсилку

© ТОВ «Епл Консалтинг» -
2002-2020. Всі права захищені
Партнер ЕВА
MyCounter - счётчик и статистика