Українських підприємців навчать ефективно розвивати свій бізнес у Школі бізнесу Нова Пошта
28.08.2018

Із 31 серпня стартує інтенсивний освітній практикум для власників малого та середнього бізнесу Школа бізнесу Нова Пошта.  Цьогоріч проект відбуватиметься вже втретє. Його організатором є компанія «Нова Пошта».

Курс Школи бізнесу 2018 року спрямований на підвищення ефективності бізнесу і покликаний допомогти власникам виробничого і сервісного малого та середнього бізнесу розвивати свою справу, зокрема приймати правильні бізнес-рішення.

У межах навчальної програми тренери проведуть для відібраних учасників 7 одноденних модулів із бізнес-стратегії та фінансів, продажів, визначення цінності, маркетингу, digital-комунікацій та роботи з персоналом. Упродовж навчання студенти Школи бізнесу розроблять та захистять перед експертами план підвищення ефективності свого бізнесу.

Серед тренерів проекту —партнери Apple Consulting®, фахівці ТОС Юлія Плієва та Андрій Колотов. Вони поділяться з учасниками знаннями, які допоможуть учасникам вдосконалити операційні процеси та навчитися максимально використовувати існуючі потужності компанії для значного збільшення прибутку.

Конкурсний відбір учасників уже завершений. Заняття відбуватимуться восени у 8 містах – Львів, Одеса, Дніпро, Полтава, Хмельницький, Ужгород, Харків, Київ.

Дізнатись більше про Школу бізнесу 2018

Стежити за новинами у Facebook

ТОВ «Епл Консалтинг»
вул. Велика Васильківська, 9/2,
бізнес-центр "Макулан", оф. 8,
01004, Україна, м. Київ
info@applecons.com.ua
Підписатися на розсилку

© ТОВ «Епл Консалтинг» -
2002-2018. Всі права захищені
Партнер ЕВА
MyCounter - счётчик и статистика