Наші клієнти

Опис проекту

Рекомендація

ТОВ "МУККО"
Опис завдання проблемної зони

Проєкт реалізовано за фінансової підтримки Європейського Банку реконструкції та розвитку. Консультаційну підтримку здійснювала команда компанії Apple Consulting®. Проєкт “Вдосконалення політик роботи “МУККО” в період війни та на майбутнє” реалізовано в 2023 році. Його основним завданням було підвищення операційної ефективності як основи для створення гнучкої компанії, яка може швидко реагувати на будь-які зміни попиту.

Молочна ферма Прикарпаття «Мукко» заснована 16 травня 2015 року. У травні 2017 року розпочав роботу сучасний молокопереробний завод, збудований з дотриманням усіх норм відповідно до Європейської системи контролю за якістю харчової продукції (НАССР). Ферма знаходиться в екологічно чистому регіоні Прикарпаття, поблизу курортів Моршин та Трускавець.

«Мукко» має найсучасніше обладнання для пастеризації молока, та використовує нову технологію та голландську рецептуру. Це підприємство повного циклу, що має козячу та коров’ячу ферми та молокопереробний завод, здатний переробити до 30 тон молока за добу. Підприємство виготовляє сири м’якого й твердого типу, а також сири гауда з різними добавками.

Сироварня «Мукко» дотримується принципу відкритості – гості можуть на власні очі побачити альпійських кізочок, дізнатися секрети технологій сироваріння, а також познайомитися з командою. Сьогодні продукція «Мукко» є одним із найбільш впізнаваних в Україні виробників крафтових сирів. Основний канал продажу до початку повномасштабної війни – торгівельні мережі.

Всі клієнти
ТОВ «Епл Консалтинг»
вул. Велика Васильківська, 9/2,
бізнес-центр "Макулан", оф. 8,
01024, Україна, м. Київ
info@applecons.com.ua
Підписатися на розсилку

© ТОВ «Епл Консалтинг» -
2002-2024. Всі права захищені
Партнер ЕВА