Наші клієнти

Рекомендація

Сімʼя аптек «FARMACIA»
Рекомендації клієнта

Сімʼя аптек «FARMACIA» – мережа з 390 аптек, які представлені в семи областях України та трьома основними брендами «Аптека Гаєвського», «Farmacia» та «Аптека від складу». Наша мережа входить до ТОР-10 найбільших аптечних мереж України. А наш бренд «Аптека Гаєвського» має 180-річну історію та традиції фармацевтичної галузі, які ми досі зберігаємо, плекаємо та втілюємо в усіх аптеках мережі. У нас достатньо успішна компанія, яка тішить споживачів та задовольняє усіх стейкхолдерів, але це можливо тільки коли в компанії відбуваються постійні покращення та рух вперед.

В 2021 році ми знову звернулись до нашого багаторічного партнера – консалтингової компанії Apple Consulting® за допомогою в розробці Стратегії на 3 роки. Ми успішно співпрацювали з Apple Consulting® в 2010 році щодо налагодження системи управління запасами та асортиментом.

Отримавши чудовий спільний досвід і переконливі фінансові результати, ми і не розглядали інші консалтингові компанії і питання нашої нової стратегії довірили саме їм.

Наші консультанти не тільки допомогли нам розробити Стратегію і Тактику на 3 роки, а й поставили регулярний процес виконання, моніторингу та перегляду Стратегії і Тактик. Таким чином, спільно створено Раду зі змін, в яку наші консультанти входили 3 роки, допомагаючи нам запровадити елементи нової стратегії.

Наша нова Стратегія заснована на основі трьох складових: наявності всього списку необхідних товарів для клієнтів тут та зараз (або в самій аптеці, або на нашому сайті, або через нашу доставку), високого рівня професійної фармакологічної консультації Золотого Провізора з традиціями «Аптека Гаєвського» та індивідуалізованої системи піклування про клієнта. Все це абсолютно нові компетенції для нас:

omnichannel, доставка, кастомізований CRM та on-line – консультації Золотого Провізора 24/7 і ми їх ще будуємо. Задля цього нам знадобилось перебудувати безліч внутрішніх процесів, починаючи від актуалізації організаційної структури та системи управління, продовжуючи новою системою мотивації та новими людьми в команді та операційними досконалостями. Протягом 3 років наші консультанти були поруч із кожною зміною, її драйвером, мотиватором, ментором та навіть «дратівником».

Ми щиро вдячні команді Apple Consulting® за потужний стрибок на вищий щабель розвитку нашої компанії. За невеличкий час, ми станемо кращою національною аптечною мережею України з найтурботливішими сервісами для наших клієнтів, в чому буде значний внесок Apple Consulting®.

 

Генеральный директор

Аллаа Ліпкіна

 

Оригінал листа
Всі клієнти
ТОВ «Епл Консалтинг»
вул. Велика Васильківська, 9/2,
бізнес-центр "Макулан", оф. 8,
01024, Україна, м. Київ
info@applecons.com.ua
Підписатися на розсилку

© ТОВ «Епл Консалтинг» -
2002-2024. Всі права захищені
Партнер ЕВА