Розпочалося навчання за програмою SDG Ambition
16 Dec 2020

14-го грудня відбулася перша онлайн-зустріч учасників акселераційної програми «SDG Ambition» в Україні, до якої приєдналася команда консультантів Apple Consulting®. В Україні навчання розпочалося для 40 учасників з 20 компаній, що є учасниками Мережі ГД ООН в Україні.

 SDG Ambition – це шестимісячна навчальна програма, ініційована Глобальним договором ООН та спрямована на реалізацію трансформаційних змін для втілення в життя 17 глобальних Цілей сталого розвитку.

За допомогою місцевих мереж Глобального договору програма стартувала у 30  країнах світу. Компанії будуть оцінювати поточну ефективність, визначатимуть зони ризику, відкриватимуть нові можливості для бізнес-підрозділів та вживатимуть заходів для прискорення інтеграції ЦСР в основу управлінських процесів.

Під час вступної сесії «Meet your pod» учасники зустрілися з фасилітаторами, познайомилися з іншими учасниками програми, отримали доступ до інструменту оцінки компанії з точки зору досягнення ЦСР – SGD Action Manager

Завдяки інструменту SGD Action Manager та роботі в групах представники компаній отримали цілісне бачення того, з чим їм необхідно буде працювати подальші пів року в межах програми SDG Ambition.

Нагадаємо, Глобальний договір ООН (United Nations Global Compact) найбільша в світі ініціатива корпоративної соціальної відповідальності, яка є транслятором Цілей сталого розвитку та діалоговою платформою для бізнесу, інвесторів, громадянського суспільства, трудових організацій, органів місцевого самоврядування та Уряду. Наприкінці листопада Apple Consulting® став офіційним учасником Глобального договору ООН. 

ТОВ «Епл Консалтинг»
вул. Велика Васильківська, 9/2,
бізнес-центр "Макулан", оф. 8,
01004, Україна, м. Київ
info@applecons.com.ua
Підписатися на розсилку

© ТОВ «Епл Консалтинг» -
2002-2020. Всі права захищені
Партнер ЕВА
MyCounter - счётчик и статистика