Про нас
Команда
 
Олександр Соколенко

Старший консультант, менеджер проектів
Спеціалізація / Сильні cторони

ТОС рішення для всіх ланок ланцюгів постачання. Глибоке розуміння поведінки організацій. Всі аспекти фінансового управління компаніями (промисловими холдингами, мережевим рітейлом, дистрибуцією). Цілеспрямованість і наполегливість. Аналітичний склад розуму. Націленість на результат.

Професійний досвід

З 2000 року пройшов кар’єрний шлях від бухгалтера цеху до управління підрозділом фінансово-економічної служби одного з лідируючих підприємств України – ВАТ ГМК “Криворіжсталь” (Arcelor Mittal).
З 2004 року в компанії Apple Consulting® з позиції консультанта практики фінансового управління виріс до одного з найсильніших керівників Проектів компанії.

Освіта

Київський національний економічний університет, фінансово-економічний факультет, спеціальність «Фінанси і кредит».

Додаткова освіта

2008 рік – пройшов навчання в Goldratt Schools за курсом Е. Шрагенхайма.

2009 рік – пройшов навчання в Goldratt Schools за курсом Одеда Коуена

Всі модулі бізнес-курсу «Фарт тут ні до чого» (Управління виробництвом двох типів, управління роздробом, управління дистрибуцією, Інструменти процесів мислення ТОС).
Відео-курс Prometheus «Введення в ТОС Процеси мислення як потужний інструмент управління бізнесом».

Досягнення для клієнтів компанії Apple Consulting®

Під керівництвом Олександра багато клієнтів Apple Consulting® з таких сфер як виробництво, дистрибуція і мережевий рітейл досягли визначних фінансових результатів і надовго зміцнили свої ринкові позиції, в основі яких – створені та запроваджені вирішальні конкурентні переваги. Детально про результати проектів для клієнтів Apple Consulting® можна дізнатися тут: розділ “Клієнти”.

Особисті досягнення

Здійснює безпосередню участь у розробці, реалізації та коригуванні стратегії Apple Consulting®. Як керівник, безпосередньо брав участь у розвитку пулу консультантів компанії.
Автор публікацій у ділових і спеціалізованих ЗМІ України, доповідач на різних професійних конференціях (Forbes, «Дистрибуція і логістика», Logistics Forum і пр).

Захоплення
зимові види спорту, великий теніс.
 
 
 
ТОВ «Епл Консалтинг»
вул. Велика Васильківська, 9/2,
бізнес-центр "Макулан", оф. 8,
01004, Україна, м. Київ
info@applecons.com.ua
Підписатися на розсилку

© ТОВ «Епл Консалтинг» -
2002-2020. Всі права захищені
Партнер ЕВА
MyCounter - счётчик и статистика