Нова Програма кмбс «Практика нешаблонного мислення»
12 Feb 2021

В Києво-Могилянській Бізнес-Школі стартувала спільна з Apple Consulting® Програма управлінського розвитку «Практика нешаблонного мислення». Це унікальний авторський дводенний практикум для управлінців, на якому можна опанувати нову технологію вирішення надскладніших управлінських викликів або дилем.

Програма спрямована на те, щоб дати управлінцям інструментарій вирішення дилем та сформувати навичку уповільнювати мисленєвий процес задля генерації глибоких рішень. Протягом двох днів учасникам дається повний інструментарій та кейси на опрацювання. До участі допускаються команди від компаній, що мають реальні складні управлінські дилеми. На Програмі учасники розпочинають роботу над власними дилемами, та впродовж 30 днів отримують практичний та методологічний супровід від автора Програми – Юлії Плієвої, Со-Партнера, Генерального директора Apple Consulting®. Adjunct professor Києво-Могилянської Бізнес-Школи (kmbs).

«Дуже часто компанії пояснюють причини того чи іншого рішення/дії загальноприйнятими стандартами в галузі або традиціями в компанії, – розповідає Юлія Плієва. – Прийняття складних управлінських рішень аж ніяк не може відбуватись емоційно, інтуїтивно або виключно через економічний аналіз. Тут потрібен мисленевий дайвінг, адже більшість управлінських дилем ґрунтується на помилкових припущеннях».

Запропонований інструментарій заснований на підході Теорії обмежень, та може застосовуватися окремо. Це простий 5-кроковий процес прийняття рішень, розроблений на основі кращих розробок інших вчених в сфері прийняття рішень.  Об’єктом може бути будь-яка проблема/дилема в особистому житті або бізнесі. Приклади можливих бізнес дилем/проблем:

1) чи пролонгувати контракт з конкретним клієнтом або ні,
2) чи виконувати вимоги каналів продажу або ні,
3) чи скорочувати персонал або заробітні плати або ні,
4) чи скорочувати асортимент або ні,
5) чи відкласти запуск нового продукту/нового проекту/нового ринку або ні,
6) чи підняти/знизити ціни або ні, тощо.

Планується, що «Практика нешаблонного мислення» буде проводитися в Києво-Могилянській Бізнес-Школі раз на пів року. Слідкуйте за анонсами в розділі «Календар Подій».

 

ТОВ «Епл Консалтинг»
вул. Велика Васильківська, 9/2,
бізнес-центр "Макулан", оф. 8,
01004, Україна, м. Київ
info@applecons.com.ua
Підписатися на розсилку

© ТОВ «Епл Консалтинг» -
2002-2020. Всі права захищені
Партнер ЕВА
MyCounter - счётчик и статистика