Наші клієнти

Рекомендація

European Business Association (ЕBА)
Рекомендації клієнта

Європейська Бізнес Асоціація є провідною організацією міжнародного бізнесу в Україні та об’єднує близько 900 європейських,українських та міжнародних компаній. Як неприбуткове об’єднання юридичних осіб, Асоціація бачить свою ключову місію у представництві інтересів міжнародних, європейських та вітчизняних інвесторів в Україні. Кроки, спрямовані на поліпшення інвестиційного клімату є основною справою Асоціації з моменту її заснування.

Консалтингова компанія Apple Consulting® є членом Європейської Бізнес Асоціації з 2011 року, а з 2014 року офіційним партнером Асоціації. В рамках партнерства Європейська Бізнес Асоціація та Apple Consulting® будуть проводити серію освітніх та консультаційних заходів присвячених теорії обмежень (ТОС менеджмент).

В рамках партнерської програми у серпні 2014 року генеральний директор консалтингової компанії Apple Consulting® Юлія Плієва провела дводенний корпоративній тренінг на тему «ТОС менеджмент» для менеджменту Асоціації. Впродовж двох днів було представлено та проаналізовано нову методику рішення дилем за допомогою побудови діаграми конфлікту, яка в подальшому може бути використана як один із інструментів, що допомагає вирішувати проблемні питання.

Від імені Європейської Бізнес Асоціації дозвольте висловити Вам свою високу повагу та вдячність за організацію та проведення корпоративного тренінгу. Ми дуже задоволені результатами нашої співпраці з Вашою компанією і сподіваємося плідно продовжувати її і надалі.

З повагою,

Виконавчий директор

Анна Дерев’янко

Оригінал листа
Всі клієнти
ТОВ «Епл Консалтинг»
вул. Велика Васильківська, 9/2,
бізнес-центр "Макулан", оф. 8,
01024, Україна, м. Київ
info@applecons.com.ua
Підписатися на розсилку

© ТОВ «Епл Консалтинг» -
2002-2024. Всі права захищені
Партнер ЕВА