Our clients

Recommendation

European Business Association (ЕBА)
Customer References

Європейська Бізнес Асоціація є провідною організацією міжнародного бізнесу в Україні та об’єднує близько 900 європейських,українських та міжнародних компаній. Як неприбуткове об’єднання юридичних осіб, Асоціація бачить свою ключову місію у представництві інтересів міжнародних, європейських та вітчизняних інвесторів в Україні. Кроки, спрямовані на поліпшення інвестиційного клімату є основною справою Асоціації з моменту її заснування.

Консалтингова компанія Apple Consulting® є членом Європейської Бізнес Асоціації з 2011 року, а з 2014 року офіційним партнером Асоціації. В рамках партнерства Європейська Бізнес Асоціація та Apple Consulting® будуть проводити серію освітніх та консультаційних заходів присвячених теорії обмежень (ТОС менеджмент).

В рамках партнерської програми у серпні 2014 року генеральний директор консалтингової компанії Apple Consulting® Юлія Плієва провела дводенний корпоративній тренінг на тему «ТОС менеджмент» для менеджменту Асоціації. Впродовж двох днів було представлено та проаналізовано нову методику рішення дилем за допомогою побудови діаграми конфлікту, яка в подальшому може бути використана як один із інструментів, що допомагає вирішувати проблемні питання.

Від імені Європейської Бізнес Асоціації дозвольте висловити Вам свою високу повагу та вдячність за організацію та проведення корпоративного тренінгу. Ми дуже задоволені результатами нашої співпраці з Вашою компанією і сподіваємося плідно продовжувати її і надалі.

З повагою,

Виконавчий директор

Анна Дерев’янко

Original letter
All customers
Apple Consulting LLC
9/2 Velyka Vasylkivska Str.,
Makulan Business Centre, office 8,
Kyiv, 01024, Ukraine
info@applecons.com.ua
Subscribe to our Newsletter

© Apple Consulting LLC -
2002–2024. All rights reserved
EVA Partner