Наші клієнти

Рекомендація

Бембі
Рекомендації клієнта

Компанія «Бембі» є однім з яскравих та потужних виробників дитячого одягу в Україні, яка за роки роботи суттєво наростила присутність також у експортних ринках та створила власну мережу фірмових магазинів. 

Наш бізнес характеризується великою невизначеністю, адже з одного боку ми працюємо у  fashion-індустрії, де принаймні двічі на рік виходять нові колекції одягу та змінюються тренди. А з іншого боку переважна більшість тканин та фурнітури, які ми використовуємо у власному виробництві, є імпортованими та виготовляються на наше замовлення, яке ми маємо розміщувати за 4-6 місяців до старту пошиву нових колекцій. І виходить, що з обох боків Supply Chain (від постачальник з ринку) у наші виробничі процеси поступають невизначеність, непередбачуваність та вимога прогнозувати на великі проміжки часу. Як наслідок – якісь бестселери закінчились зарано і ми не можемо швидко їх відшити та запропонувати ринку. А якійсь позиції виявились не такими успішними я не були куплені навіть зі знижками по завершенню сезону. З роками ці проблеми тільки розростались і ми зрозуміли, що нам потрібна професійна допомога.

З компанією Apple Consulting® ми знайомі з 2015 року. Навчалися у Apple Consulting® на відкритих програмах в kmbs та намагалися зробити зміни самостійно. Проте системно в нас нічого не виходило. Остаточно ми прийняли рішення співпрацювати з Apple Consulting® після рекомендацій знайомих бізнесменів, які на той момент вже отримали фінансові та ринкові результати від співпраці з Apple Consulting ® та булі дуже задоволені.

Наразі ми провели спільний перший етап глибинної співпраці, який у Apple Consulting® називається процес «4*4» і який проводився протягом листопада-грудня 2019 року та січня 2020 року. Співпрацею на даному етапі ми залишилися дуже задоволеними. Ми знайшли відповіді на проблеми, які не могли вирішити роками, і разом з нашими консультантами розробили в деталях рішення. Ми дуже побоювалися, що нам будуть надані шаблоні ТОС рішення, проте вони глибоко розібралися в наших процесах та причинах тих чи інших явищ і потім пропонували глибокі трансформації. Ми разом створили усі нові бізнес-процеси у закупівлях, у виробництві, у логістиці, в управлінні асортиментом та запасами, в продажах тощо. Окремо опрацювали зміни в роботі з основним асортиментом та з колекціями. Хочу сказати, що цей етап співпраці дорогій, але консультанти відробили кожну гривню.

Зараз обговорюємо спільне втілення цього плану дій у життя.

Ми вдячні команді Apple Consulting ® за небайдужість та відданість клієнту. Ми отримали чудовий досвід і шалений поштовх змінитись. Чекаємо на фінансові результати вже цього року.

Вікторія Хитрук, Співзасновник та генеральний директор «Бембі»

Хмельницький, 17 лютого 2020 року. 

Оригінал листа
Всі клієнти
ТОВ «Епл Консалтинг»
вул. Велика Васильківська, 9/2,
бізнес-центр "Макулан", оф. 8,
01004, Україна, м. Київ
info@applecons.com.ua
Підписатися на розсилку

© ТОВ «Епл Консалтинг» -
2002-2020. Всі права захищені
Партнер ЕВА
MyCounter - счётчик и статистика