Наші послуги
Формат роботи
 
 

Стратегічна сесія

Ми не використовуємо класичних інструментів проведення Стратегічних сесій у зв'язку з їхньою абстрактністю та марністю. Ми впевнені, що допомогли вам розробити найкращу стратегію і тактику тільки тоді, коли вам абсолютно зрозумілі три речі:

1) що саме відтепер ви маєте робити по-іншому (в якій частині Ви маєте змінити бізнес-логіку своєї компанії);

2) як конкуруєте (на чому саме ви будуєте Вирішальну Конкурентну Перевагу = РКП);

3) модель заробітку (яка бізнес-модель ефективно підтримає перші два пункти для збільшення EBITDA і ROI в рази).

Термін проведення - 2 дні.

Для уточнення умов і деталей, просимо зв'язатися з нами електронною поштою i_stetsenko@applecons.com.ua або телефоном +380 (44) 495 27 28

Управлінський аудит

 Фахівці Apple Consulting® проаналізують Вашу поточну бізнес-модель і перевірять, наскільки ті рішення, які Ви закладали у свою стратегію та тактику, принесли результати, а які - ні та чому. Ми зробимо чек всіх функцій бізнесу та покажемо напрям, як вони можуть бути «прокачані» для досягнення бізнес-цілей з урахуванням особливостей вашого бізнесу.

Результатом Управлінського Аудиту є набір деталізованих рекомендацій (дороговказ) щодо стратегії і тактики роботи щодо поліпшень у процесах, політиках, правилах вашої компанії. Також ваша команда отримає розуміння кореневих причин наявних проблем у компанії. Цей формат співпраці ідеально підходить компаніям, які відчувають готовність реалізовувати комплексні трансформаційні зміни, але хочуть отримати розуміння поточного стану системи та точок опори.

У результаті Аудиту ми надамо Вам набір деталізованих рекомендацій щодо поліпшень і розуміння кореневих причин існуючих небажаних явищ у компанії:

  • Глибокий аналіз ефективності поточних бізнес-процесів Вашої компанії,
  • Аналіз поточних небажаних явищ, що негативно впливають на прибуток і ще не усунуті,
  • Аналіз коректності впровадження рішень Теорії обмежень (якщо у Вашій компанії вони впроваджувалися),
  • Аналіз фінансових і ринкових результатів впровадження рішення (якщо у Вашій компанії впроваджувалися ТОС-рішення),
  • Розробка рекомендацій щодо подальших рішень ТОС, які потребують впровадження,
  • Розробка повного пакету рекомендацій для Вашої компанії з розрахунками очікуваних фінансових ефектів і періодів їх настання.

Для уточнення умов і деталей, просимо зв'язатися з нами електронною поштою i_stetsenko@applecons.com.ua або телефоном +380 (44) 495 27 28

Експрес-діагностика

Ми ретельно досліджуємо Вашу поточну бізнес-модель, політики, правила та визначаємо кореневу проблему поточних небажаних явищ. Наступним кроком – розробляємо пакет глибоких конкретних рекомендацій, який представляємо та обґрунтовуємо з показниками потенційних результатів. Експрес-діагностика Apple Consulting® - це свого роду «розгорнутий аналіз крові» Вашої компанії.

Корпоративне навчання

Такі функції бізнесу як - виробництво, логістика, фінанси, стратегія, маркетинг і продажі - можуть бути "прокачані" нашою командою в корпоративному форматі з урахуванням особливостей Вашого бізнесу. Усі тренінги ми розробляємо на основі рішень Теорії Обмежень і 20-річного досвіду Apple Consulting® їхнього успішного застосування в різних індустріях і компаніях. Готуйтеся до занурення: на Вашу команду очікує глибокий розумовий дайвінг!

Для уточнення умов і деталей, просимо зв'язатися з нами електронною поштою i_stetsenko@applecons.com.ua або телефоном +380 (44) 495 27 28

Наглядова рада

В Україні, як і в усьому світі, активно використовується така структура органів корпоративного управління, як Наглядовий Світ (НР). Перед цим органом стоїть дуже складне й амбітне завдання - забезпечення сталого розвитку бізнесу та безперервності ведення бізнесу. Від вибору членів НР залежить загальний курс компанії та результативність Вашого бізнесу.

Засновниця та СEO Apple Consulting Юлія Плієва має сертификацію Української Академії Корпоративного Управління (UCGA). Ця сертифікація дає змогу професійно обіймати посаду незалежного директора або члена  наглядової ради, а також створювати борди для власних компаній.

Ви можете запросити до наглядової ради членів команди АС, які володіють високою діловою репутацією, знаннями, навичками та досвідом, необхідними для прийняття відповідальних і складних рішень. 

https://applecons.com.ua/ua/pro-nas/komanda/

Матеріали по темі
ТОВ «Епл Консалтинг»
вул. Велика Васильківська, 9/2,
бізнес-центр "Макулан", оф. 8,
01024, Україна, м. Київ
info@applecons.com.ua
Підписатися на розсилку

© ТОВ «Епл Консалтинг» -
2002-2024. Всі права захищені
Партнер ЕВА