Наші клієнти

Рекомендація

ТОВ «Світ Аутдор»
Рекомендації клієнта

Рекламне агентство «Світ Аутдор» є спеціалізованим агентством в галузі зовнішньої реклами, існуючим на ринку 2 роки.

Компанія активно розвивається, набирає обертів, виводить на ринок свої продукти. Однак на певному етапі компанія зіткнулася з низкою проблем, які обмежували її розвиток, привели до втрати своїх позицій на динамічному ринку. Керівництво компанії задало собі питання: «Що відбувається? У чому причина?».

Було прийнято рішення подивитися на бізнес і його проблеми «з боку», залучити консалтингову компанію. Активні пошуки та проведення зустрічей з рядом компаній не дали нам результатів, які ми очікували, не відповіли на цікаві для нас питання, а головне – ми дивилися на «поверхню» проблеми, на її наслідки.

Але хто шукає, той завжди знаходить! Компанія Apple Consulting в особі Плієвої Юлії та Колотова Андрія всього за 2 зустрічі дала нам ті інструменти, які допомогли зрозуміти нам не поверхневі симптоми, а наші ключові проблеми, наші обмеження!

Топ-менеджментом компанії було прийняти рішення про реорганізацію. Шляхом використання рекомендацій компанії Apple Consulting і роботи над собою ми:

  • провели структурну і функціональну реорганізацію відділу продажів;
  • розробили стратегічний план;
  • удосконалили систему мотивації.

Ми дякуємо Apple Consulting в особі директора Плієвої Юлії за допомогу, і рекомендуємо компаніям, які хочуть змін, залучати саме цю компанію для реалізації подібних завдань.

Директор ТОВ «Світ Аутдор»

Черницький Д.Л.

Всі клієнти
ТОВ «Епл Консалтинг»
вул. Велика Васильківська, 9/2,
бізнес-центр "Макулан", оф. 8,
01024, Україна, м. Київ
info@applecons.com.ua
Підписатися на розсилку

© ТОВ «Епл Консалтинг» -
2002-2024. Всі права захищені
Партнер ЕВА