Наші клієнти

Рекомендація

ТОВ «Колесо»
Рекомендації клієнта

ТОВ «Колесо» є молодою і динамічною компанією, основний вид діяльності якої – оптовий і роздрібний продаж автомобільних шин і дисків середнього та високого цінового сегментів. Компанія є одним з лідерів Київського регіону та активно виходить на всеукраїнський ринок.

У жовтні 2005 року наша компанія звернулася в компанію «Apple Consulting» за економічним обгрунтуванням залучення кредиту. Метою залучення фінансування було поповнення обігових коштів у зв’язку із запланованим збільшенням обсягів продажів.

У ході виконання цієї роботи консультантами була розроблена фінансова модель ТОВ «Колесо», яка дозволяє прогнозувати грошові потоки і фінансові результати компанії. Після залучення кредиту це модель використовується для планування доходів компанії і для контролю виконання планів.

У підготовленому «Apple Consulting» економічному обгрунтуванні кредиту була коротко описана наша компанія, ринок автомобільних шин і дисків, конкурентне становище на ньому ТОВ «Колесо», план маркетингу, фінансовий план та оцінка ризиків. Були також розраховані показники, що дозволили АКБ «Укрексімбанк» оцінювати компанію як позичальника, що прискорило розгляд питання про надання кредиту.

Всі роботи з боку «Apple Consulting» були виконані на високому рівні і в обумовлені терміни. Підготовлене економічне обгрунтування не викликало зауважень співробітників банку та дозволило нашій компанії оперативно залучити кредит на привабливих умовах.

Враховуючи викладене вище, наша компанія рекомендує ТОВ «Apple Consulting» як консультанта з оцінки економічної ефективності проектів і обгрунтування залучення фінансування.

Генеральний директор ТОВ «Колесо»

Скляренко Ю.В.

Всі клієнти
ТОВ «Епл Консалтинг»
вул. Велика Васильківська, 9/2,
бізнес-центр "Макулан", оф. 8,
01004, Україна, м. Київ
info@applecons.com.ua
Підписатися на розсилку

© ТОВ «Епл Консалтинг» -
2002-2020. Всі права захищені
Партнер ЕВА
MyCounter - счётчик и статистика