Наші клієнти

Рекомендація

ТОВ «Ергопак»
Рекомендації клієнта

Компанія «Ергопак» є виробником якісної продукції сегменту «household» (фабрика товарів для дому). Ми виробляємо і постачаємо товари, що полегшують підтримання чистоти і приготування їжі домогосподарствам і професійним користувачам України та інших країн.

Свою діяльність компанія почала в 1996 році з імпорту в Україну товарів для дому під торговою маркою «Сучасний Дiм», але вже через 3 роки відкрила власне виробництво. На сьогоднішній день ТОВ Ергопак займає значну частку ринку з такими торговими марками, як «Мелочи жизни», «DOMI», «Акція», а також виробляє «private label» для таких загальнонаціональних рітейлових мереж, як «Auchan», «Billa», «Metro», «АТБ», «Сільпо» та ін

Партнерство нашої компанії з командою Apple Consulting ® почалося з відвідин мною спеціалізованого модуля «Рішення щоденних управлінських дилем за допомогою Інструментів Процесів Мислення» бізнес-курсу «Фарт тут ні до чого» у квітні 2013 року, проведеного компанією Apple Consulting ® спільно з kmbs. Вибір навчання на курсі з Теорії обмежень був не випадковий, так як ми давно знаємо про даний бізнес-підхід, прочитали багато книги автора Еліяху Голдратта і застосовуємо ряд принципів ТОС в нашому бізнесі. Під час даного відкритого тренінгу я отримав корисну технологію вирішення управлінських дилем, вирівшиви ряд з них і зрозумів, що саме такий підхід повинен бути привнесений в нашу команду топ-менеджерів.

Таким чином, ми запросили Apple Consulting ® для проведення корпоративного навчання команди, що складається з 12 топ-менеджерів. У рамках корпоративного навчання наша команда не тільки глибоко познайомилася з ідеологією ТОС і отримала практичні інструменти Процесів Мислення для вирішення щоденних управлінських дилем, але і розробила ряд несподіваних і ефективних рішень. Мова йде про такі щоденні управлінські проблемі як: «чи пролонгувати контракт з роздрібною мережею (але несе в собі для нас фінансові ризики) чи ні», «чи працювати з клієнтом по виробництву для нього private label чи ні», «чи штрафувати виробничий персонал за наявність браку чи ні »,«в який канал реклами краще інвестувати обмежений бюджет – в BTL або в спонсорування програми на національному телебаченні »і так далі.

За підсумками даного корпоративного навчання значущі управлінські дилеми, з якими стикається наша компанія, відтепер вирішуються тільки за допомогою «діаграми конфлікту». Розроблені командою ін’єкції вже реалізуються і приносять нашій компанії додаткові фінансові результати.

Впевнено рекомендуємо команду Apple Consulting ® як вдумливого бізнес-партнера.

Андрій Осипов, Президент компанії ТОВ «Ергопак»

Всі клієнти
ТОВ «Епл Консалтинг»
вул. Велика Васильківська, 9/2,
бізнес-центр "Макулан", оф. 8,
01024, Україна, м. Київ
info@applecons.com.ua
Підписатися на розсилку

© ТОВ «Епл Консалтинг» -
2002-2024. Всі права захищені
Партнер ЕВА