Наші клієнти

Рекомендація

ТОВ Данон Україна
Рекомендації клієнта

ТОВ Данон Україна є компанією, що динамічно розвивається, яка займається виробництвом і продажами свіжих молочних продуктів ТМ Данон. Динаміка розвитку ринку молочних продуктів, а також зростаюча конкуренція вимагає постійного підвищення рівня роботи як компанії, так і її партнерів. Бізнес переходить з формату «купівлі-продажу» у формат «взаємовигідне партнерство».

У березні 2006 р. компанія вирішила провести тренінг для менеджерів з продажу по темі «Основи системи фінансового управління» для того, щоб поглибити розуміння бізнесу співробітниками, а також дати інструменти впливу на такі ключові показники, як рентабельність, оборотність грошових коштів, повернення інвестицій. Провайдером для даного тренінгу була обрана компанія Apple Consulting, що має значний досвід проведення тренінгів з даної теми, а також постійно працює у сфері консалтингу. Тренінг складався з теоретичної та практичної частини, що дозволило на реальних прикладах і задачах бізнесу відпрацювати практичні навички співробітників. Учасники тренінгу виробляли розрахунок точки беззбитковості дистрибутора, термін повернення інвестицій при відкритті дистрибуційної платформи, рентабельність бізнесу дистрибутора. Хотілося б відзначити, що Apple Consulting при підготовці тренінгу взяла до уваги специфіку бізнесу Данон і тренінг був максимально наближений до потреб клієнта.

Досвід співпраці з Apple Consulting, а також відгуки учасників тренінгу дозволяють нам рекомендувати Apple Consulting як одного з кращих провайдерів у тренінгах з фінансового менеджменту.

Директор з продажів Данон Україна

Швидченко А.В.

Оригінал листа
Всі клієнти
ТОВ «Епл Консалтинг»
вул. Велика Васильківська, 9/2,
бізнес-центр "Макулан", оф. 8,
01024, Україна, м. Київ
info@applecons.com.ua
Підписатися на розсилку

© ТОВ «Епл Консалтинг» -
2002-2024. Всі права захищені
Партнер ЕВА