Наші клієнти

Рекомендація

ТОВ «Боніта СТ»
Рекомендації клієнта

ТОВ «Боніта СТ» є одним з виробників України короткорізаних макаронних виробів з пшеничного борошна під ТМ «Тая» і «Bonita», а також фасованого борошна під маркою «Bonita». Даним листом ми засвідчуємо факт успішного виконання консалтинговою компанією «Apple Consulting» комплексу робіт для нашої компанії.

Перед компанією «Apple Consulting» було поставлено завдання з обгрунтування проекту створення виробництва нових видів макаронних виробів і складання бізнес-плану, а в подальшому – допомога у залученні фінансування для реалізації цього проекту. Консультантами «Apple Consulting» була проведена оцінка фінансового стану компанії, проведена маркетингова оцінка проекту, складені прогнозні звіти про прибутки і збитки, а також про рух грошових коштів, розраховані показники фінансової ефективності проекту виведення на ринок.

Результатом виконання всіх робіт стало залучення фінансування для створення виробництва нових видів макаронних виробів за рахунок кредитної лінії ЄБРР у співпраці з банком «Форум».

У процесі роботи над виконаним для компанії проектом фахівці «Apple Consulting» зарекомендували себе як професіонали, які володіють методологією та методиками розробки бізнес-планів, а також у питаннях залучення фінансування. На підставі вдалого досвіду співпраці ми рекомендуємо компанію «Apple Consulting» в якості консультанта у сфері інвестиційного проектування.

Директор ТОВ «Боніта СТ»

Жовнірук І.С.

Всі клієнти
ТОВ «Епл Консалтинг»
вул. Велика Васильківська, 9/2,
бізнес-центр "Макулан", оф. 8,
01024, Україна, м. Київ
info@applecons.com.ua
Підписатися на розсилку

© ТОВ «Епл Консалтинг» -
2002-2024. Всі права захищені
Партнер ЕВА