Наші клієнти

Рекомендація

Техноваги
Рекомендації клієнта

№230
Від 02 березня 2020

Науково-виробниче підприємство “Техноваги” засноване у 2002 р. Маючи штат висококваліфікованих інженерів, конструкторів, програмістів, підприємство забезпечує поєднання високої якості продукції та оптимальних цін. НВП «Техноваги» є виробником ваг у діапазоні від лабораторних до вагонних, а також розробником нестандартних рішень у сегменті  дозуючого, пакувального, медичного, випробувального обладнання.

З компанією Apple Consulting ми вперше познайомилися на відкритому тренінгу для виробників різних типів на початку 2018 року. На той момент ми мали досвід використання певних підходів до управління виробництвом та проектами. Однак вони виявилися безсилими в питанні систематизації багатопотокового виробництва із вираженою сезонністю, а також головних проблем – із запізненням виконання замовлень по різних типах продукції, частих змінах пріоритетів у виробництві, великому обсязі грошей, зв’язаних у запасах.

На початку 2019 року ми попросили команду консультантів Apple Consulting проаналізувати наше виробництво та передати нам знання з Теорії обмежень та конкретних рішень саме для нашого підприємства. Передача знань проводилась командою Apple Consulting для вищого керівництва компанії та для операційних співробітників з глибоким пакетом рекомендацій щодо необхідних нам змін.

Впродовж року після тренінгу ми виконували рекомендацій наших консультантів аби побудувати системну роботу в компанії за допомогою методології Теорії обмежень. За цей час ми провели симуляцію потоку через механічну дільницю, як найбільш завантаженого ресурсу, встановили буфери напівфабрикатів для виробництва серійної продукції у час, коли механічна дільниця завантажена виконанням інших замовлень. Ми створили стабільну систему пріоритетів у виробничому потоці та можливість виконувати замовлення в поставлені строки.

Ми задоволені співпрацею з Apple Consulting і дуже раді тому, що порекомендовані зміни згідно ТОС надали нам результати та впевненості у подальшому розвитку нашого бізнесу.

Ігор Клос, директор та власник  

Оригінал листа
Всі клієнти
ТОВ «Епл Консалтинг»
вул. Велика Васильківська, 9/2,
бізнес-центр "Макулан", оф. 8,
01004, Україна, м. Київ
info@applecons.com.ua
Підписатися на розсилку

© ТОВ «Епл Консалтинг» -
2002-2020. Всі права захищені
Партнер ЕВА
MyCounter - счётчик и статистика